Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník omicron

Tak jsem zprovoznil i zrcadlení SGS5 přes Chromecast do velke SONY TV, a to včetně HBO GO. Bohužel jeho rozlišení je tak zoufale, že to ani nemá smysl provozovat na velkych screenech a je lepší to nechat na tech malých tabletech či smartphonech.

 

Doplneno - jaksi nechapu snahu zde nekterych zprovoznit HBO Go na velkych TV, vzdyt je to hnus velebnosti :( Zkousel jsem to na 50" přes Chromecast, kvalita obrazu jak nekdy před 30 lety (!). A samozrejme za to nemůže Chromecast, ale nativni rozliseni HBO GO :?

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladimirek

@omicron: Kvalita HBO GO zavisi na rychlosti internetoveho pripojeni. Testovano na televizi Samsung se zabudovanou aplikaci HBO GO. Po spusteni pozadovaneho poradu se relace pusti v nejhorsi mozne kvalite a podle rychlosti pripojeni vybere nejlepsi kvalitu v pomeru k vasemu pripojeni. Mam UPC 40Mb a kvalita je OPRAVDU dobra. Podl me neco mezi HD a Full HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry
@omicron: Kvalita HBO GO zavisi na rychlosti internetoveho pripojeni. Testovano na televizi Samsung se zabudovanou aplikaci HBO GO. Po spusteni pozadovaneho poradu se relace pusti v nejhorsi mozne kvalite a podle rychlosti pripojeni vybere nejlepsi kvalitu v pomeru k vasemu pripojeni. Mam UPC 40Mb a kvalita je OPRAVDU dobra. Podl me neco mezi HD a Full HD.

Mám rychlost připojení 240 Mb ,takže bych měl mít podle tohoto nejlepší kvalitu "Full HD" :D ,ale na monitoru s rozlišením 1920x 1080 mám kvalitu běžného SD.Tak nevím,nevím,kde je chyba,že to nemám v HD a jiní ano... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

mám televizi Samsung UE40F6340 a včera večer jsem chěl poprvé vyzkoušet HBO GO, bohužel aplikace se ani nespustila. Asi po 50 pokusech se spustila a asi hodinu půl fungovala a i filmy běžely. Dnes ráno se bohužel opět aplikace ani nesputila. Ostatní aplikace ze smart hubu fungují, takže připojením to nebude.

 

Zaráží mě, že jak na PC, tak i na mobilu LG to funguje bez problému.

 

Nemáte s tímto prosím někdo zkušenosti? Nevíte na koho se případně obrátit, zda na UPC / HBO / Samsung?

 

Děkuji za pomoc

D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mám Win 8.1/64pro IE,Chrome

Používám dva monitory a HBO Go to očividně nezvládá. Při přehráváni na jednom či druhém monitoru se nedá zobrazit celá plocha přehrávaného filmu viz příloha.

Vždy je tam vidět vrchní lišta prohlížeče + spodní lišta ovládání se stupidním obrázkem vlevo dole. Pokud přehrávám video z disku, čí usb tv tuneru tak je vše v pořádku. Nějaké nápady?

5954afd1c60b8_Schrnka01.jpg.67f0f08290ba693a3f6707bc9db52101.jpg

  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opet zahada!!

 

Protoze proste nemohu rozchodit HBO Go (porad to pise, ze mam moc zarizeni registrovanych) a pokusu o znovuregistraci (kdyz mi UPC na me prani vymazalo ucet hbo Gop) a nic, pise to, ze mam ucet uz registrovan (??????) jsem se tozhodl, ze to vyresime vymazanim i sluzby UPC u me smlouvy, coz se taky stalo. Po znovuregistraci do Moje UPC pri zadani úplne jineho prihlasovaku a hesla jsem se úspesne registroval, ale HBO Go proste nejde, opet ze uz mam ucet registrovanej pri registraci, nebo, ze mam moc zarizeni pri prihlaseni. Neskutecny, fakt nechapu, co je tohle za blbost, co si proboha pamatuje?? Tak asi zkusim primo na HBO......

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...