Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Mě pomohlo, když jsem to řešil já, když jsem jim napsal do soukromé zprávy na FB moje číslo smlouvy a že bych rád tarif XY za cenu XY.

Tak mi volali z retenčního. Znova jsem si to odvykládal a v pohodě. :-)

Nemohu souhlasit s příspěvkem od Iva. V dnešní době je to úplně normální sdělovat si zkušenosti / nabídky retečních oddělení i u ostatních operátorů. Krásně to je vidět na mob**manii.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Já naopak s Ivem souhlasím. Většina příspěvků se stejným nebo podobným tématem mi nepřipadá jako v dnešní době úplně normální sdělování zkušeností, ale jako vychloubání malých kluků, kdo ho má většího... Možná mi poněkud uniká význam slovního spojení v dnešní době.

Také si myslím, že autoři některých příspěvků poněkud postrádají soudnost.

(povšimněte si, že jsem použil slov většina a některých)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč asi Ivo píše, že od spousty to není moudré. Zvláště, když tu píší, že jim jde jen o stlačení ceny, nikoliv o opravdový odchod. Člověk za sebou nechává docela velkou digitální stopu a příště se může divit, že nic nedostane (nebo méně).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Když nedostane, tak půjde jinam. Dneska už není jenom UPC, pak dlouho nic, pak mizerný O2 a pak zase nic. Takže bych se nebál zveřejňovat ceny co má někdo jinej a klidně to pak i UPC čas od času nadhodit k dobru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bychom tu našli příspěvky, kde se někdo přizná, že vlastně UPC chce a jde mu jen o to, že nechce platit o pár korun více jak soused. Pamatuji si, že tu i někdo psal, jak je spokojný, že to uhádal na nějakou částku a že je to super, ale když mu někdo napsal, že platí ještě asi o 20Kč méně, hned psal, že jde volat na UPC a dožadovat se té nižší ceny.

Mě upřímně tenhle arabský telekomunikační trh štve. Tahle nutnost se neustále dohadovat a doprošovat. Samé neveřejné nabídky. Ještě pochopím nějaké speciální nabídky pro konkrétní oblast nebo okruh lidí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Marek-26: Nechápu, co ti na tom vadí? Je to obchod jako každý jiný. A cena se tvoří na základě poptávky a nabídky. Tedy poptávám nějakou službu, kterou nabízí UPC - ani nemusím koukat na cenu, zavolám tam a řeknu o co mám zájem a kolik jim jsem ochoten za to zaplatit. Oni řeknou za kolik jsou ochotný mi to nabídnout a buď se ta cena někde protne nebo ne. Je fakt, že moc lidí to u nás nedělá, ale třeba firmy to takto dělají snad skoro se vším. Vždy je to otázka domluvy. Ceník je jen pro ty, co si neumí vyjednat cenu vlastní, aby byly spokojené obě strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale za to si může UPC samo, jedny ceny má v ceníku a pak v retenci skoro poloviční + "věrnostní cenu" alias dobu určitou jako bonus

nehledě na to, že mají tu drzost ty vyhandlované ceny zvednou skoro o 30% v polovině smluvní doby

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek-26: Nechápu, co ti na tom vadí? Je to obchod jako každý jiný. A cena se tvoří na základě poptávky a nabídky. Tedy poptávám nějakou službu, kterou nabízí UPC - ani nemusím koukat na cenu, zavolám tam a řeknu o co mám zájem a kolik jim jsem ochoten za to zaplatit. Oni řeknou za kolik jsou ochotný mi to nabídnout a buď se ta cena někde protne nebo ne. Je fakt, že moc lidí to u nás nedělá, ale třeba firmy to takto dělají snad skoro se vším. Vždy je to otázka domluvy. Ceník je jen pro ty, co si neumí vyjednat cenu vlastní, aby byly spokojené obě strany.

 

Předpokládám že to praktikuješ i když nakupuješ chleba, mléko a vajca :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadně nesouhlasím s tím, že by zvěřejňování retenčních nabídek bylo na škodu. Vždyť právě zvýšené povědomí o rozdílech v cenotvorbách poskytovatelů služeb a následný tlak vyústil v "cenovou revoluci" u mobilních tarifů, kdy už za neomezené volání nemusíme platit 1 500 Kč a víc ale 500 Kč a míň. Zajímalo by mě, zda-li by pan Optyk, v případě že by jako stávající zákazník měl smlouvu na 1 000 Kč měsíčně (je jedno za jaké služby) a věděl by, že pro nové zákazníky je cena za stejné služby jen 500 Kč, byl stejně neoblomný a stále hrdě platil dvojnásobek.

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...