Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník paolous

Koncilo rocni vernostni obdobi - tak jsem volal. Pouze net 100mbit + stary modem za 370kc.

 

Jejich nabidka - 30mbit 280kc a nechat stary modem, nebo 100mbit 370kc a vymena modemu za novy zdarma, nebo 200mbit 421kc a vymena modemu za novy. Promyslim - zavolejte zejtra.

 

Zavolali - ani jedna nabidka mi nevyhovuje - aha, tak dame 200mbit na rok za cenu 370kc + novy modem zdarma vymena. Takze na rok je to ok. Ciao

 

Pisu to sem jako predstavu pro jiny lidi, kdyz uz se s nima takhle handluje tak aby se vedelo kam se da dostat. Sam kdybych nedostal tyto info tak bych se nikdy na tyhle ceny nedostal, nebo treba u Vodafonu na 297Kc za neomezenak s 500mb... :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

myslíš že o tomto vláknu neví? Nejsem socka, ale proč za služby zbytečně platit víc? kdybych měl platit vše plnou palbou (internet, elektřina, plyn, povinne ruceni, havarijko, ruzna pojisteni pripojisteni,...), tak zaplatím navíc i víc než 1500 měsíčně, kteřé teď můžu třeba pěkně prochlastat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš že o tomto vláknu neví? Nejsem socka, ale proč za služby zbytečně platit víc? kdybych měl platit vše plnou palbou (internet, elektřina, plyn, povinne ruceni, havarijko, ruzna pojisteni pripojisteni,...), tak zaplatím navíc i víc než 1500 měsíčně, kteřé teď můžu třeba pěkně prochlastat :D

 

No nevím nic o tom, že by moje pojišťovna kde mám pojištěné auto měla nějaké "retenční oddělení". Za bezeškodní průběh mám 50% bonus a přes to vlak nejede. Maximálně si to můžu cca co dva roky ponížit tím že ponížím hodnotu auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

To není jen o retenci. Platím za oktávku 1.9tdi ročně cca 3500Kč (havaríjko, povinné ručení, pojištění skel), normálně bych platil 3500 (možná i víc) jen za to povinné ručení, bo jsem mlád, pojišťovna Allianz (aby jsis nemyslel, že mám nějaký shitty pojištění). Elektřina a plyn - tam jsem zase přešel ke konkurenci. Ztratil jsem na všech těch nabídkách řekněme 10h času, za ty ušetřené prachy to stálo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...