Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník allien

Kamarád chtěl 30/3 internet, a domluvil si to za 299,-Kč, tedy se závazkem na 24m. Za tuhle cenu má 100/10. Ale jako nový klient.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Je tam hezká (a pravdivá) pasáž, která se bude zajisté všem líbit:

""Jejich zákaz naopak donutí zákazníky pořizovat si běžné tarify za ceny, které jsou podle mezinárodních srovnání dokonce jedny z nejvyšších v Evropě. Ve výsledku by tak běžní lidé zaplatili ještě víc než dnes. ""

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RZ

Dobrý den, řekněte mi prosím proč mám tu cenu o tolik vyšší? Přece tím že nejsem nový zákazník jím snad tolik neubližuji. Mám modem Technicolor, CLmodul a věrnostní cenu :-)

Má cenu se vůbec UPC ptát a nebo žádat o slevu?

mojecenaupc.jpg

 

cenaupc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale kombinace 300+ s Kompletem se mi na webu UPC zobrazuje za 1599,- (999,- za net + 600,- komplet).

A ta, kterou máte nyní - 300+ s Komfortem za 1299,- (999,- za net + 300,- komfort).

Ceny jsou včetně modemu a stb (event. cam).

 

Takže více, než platíte nyní.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Konečně narovnání trhu.

Jasně, narovnání trhu. K dokonalosti už chybí jenom Federální cenový úřad, lampiony 7. listopadu a mávátka na 1. máje, skutečně skvělý. Ještě štěstí, že aspoň těch 27 let si člověk užil tržní prostředí, kde jsou ceny smluvní a ne určovaný nějakým socanským dobytkem typu Mládka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

YABAKA: říkal jsem si že na tebe nemá cenu reagovat, ale jednu reakci přeci jen napíšu. Ne jde o to, že ceny musí být oficiálně zveřejněné. Ano dojde ke zdražení služeb, zde u UPC ne tak znatelnému, ale u telefonních operátorů se zrušení retenčních cen projeví velmi výrazně, tudíž bude velký cenový rozdíl, zákazníci budou remcat a dojde k narovnání trhu, slevy z retenčních nabídek se rozpustí mezi všechny zákazníky = výsledek zlevnění pro obyčejné zákazníky bez příbuzných v korporacích, kterým nyní služby dotuje právě běžný zákazník. Nebo tobě a ostatním přijde normální, no jo no ty nám chceš odejít, tak OK zdražíme Lojzovi abychom Pepu udrželi??? O to tady jde a díky tomuto platíme za služby tolik kolik platíme. Pokud bude v ceníku Bez úvazku měsíc 1000,-, s úvazkem na 24m 800,-, s úvazkem na 100m 300,-, je vše zcela v pořádku, dosáhnou na ty ceny všichni, bez nějakého handrkování. To s určováním cen nemá nic společného, jde pouze o zprůhlednění nabídek.

Jinak na Mládka mám podobný názor, ale tohle se náhodou povedlo a mělo to být dávno, ale je to málo, chce to o hodně víc zásahů a pravidel, určování cen, není úplně košer, ale v současné rozežranosti operátorů díky nenažraným volům ve vládách není jiné cesty.

A ještě poslední tržní prostředí není, že ti jeden obchodník dá slevu na úkor jiného zákazníka. Tržní prostředí je, že těch obchodníků je xy a ty si můžeš vybrat z přehledných nabídek toho kterého chceš. To tady dnes není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

malá technická: tak, jak je dnes zákon napsán v návrhu, tak se toto ustanovení týká jen spotřebitelů, tj. pouze obyčejných zákazníků. Firem ne. Tj. pokud by byl zákon schválen v této podobě, tak firemní tarify zůstanou tam, kde jsou, ale pro všechny obyčejné zákazníky, kteří mají z jakýchkoliv důvodů jiné než ceníkové ceny, by to znamenalo zdražení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Je nesmysl určovat privátním subjektům za jaký ceny mají co nabízet a ještě je nutit, aby byly ceny shodný pro všechny. Toto silně zavání bolševikem, a když to začne v telekomunikacích, tak se to klidně může časem přenést do dalších odvětví na trhu. Když budu obchodník, tak je pouze na mým rozhodnutí, jestli dám nějakýmu klientovi slevu nebo ne a skutečně nevidím důvod, proč by ta cena měla být shodná pro všechny. Nesmysl je to už proto, že jeden klient u mě může být třeba 10 let a další pouhý měsíc, přičemž cena bude pro oba stejná? WTF? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...