Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

Nechapu pak na co potřebuješ vetší uplout, ted jsi napsal že firmu mate připojenou 50/50 a je v ní 40 tak že pokud máš od UPC 300/30 nebo teď teda 400/40 tak to máš sám 80% max co stejně do firmy protlačíš a pokut na tom netu je jako že při 40 lidech určitě dalších je tak bych v teto logice měl nejdříve posílit spíš konektivitu firmy než uploadu u tebe doma :) jinak ti to rychleji stejně nepojede a doma můžes mít co chceš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Existuje riesenie, prid byvat do Kosic, tu ponuka spolocnost Antik za 17,92eur mesacne v niektorych lokalitach 1gbit download / 1gbit upload + zdarma NAT ip adresa. Budes kral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jenomže ten tvůj povedenej Antik to nabízí tak leda ve vztahu uživatel-provider. Jak se to ucpe od providera dál, takže je ti celej Gigabite na dvě věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Pokial sa bavime o konektivite v Sixe o chrbtovej optickej sieti na slovensku, treba si pozriet vytazenie linky Antiku, zistite ze linka je dostatocne naddimenzovana. Co sa tyka tranzitu cisla su nezname. Kamarat stahoval 700mbit rychlostou zo steamu upln v pohode a slo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Měnil jsem INTERNET 10+ na INTERNET 100+, dostal jsem slevu 30%, tj. mám 100+ za 301 Kč bez zařízení (mám vlastní).

Stačilo se ohánět tím, že mi Centrio nabízí 100/100 za 300 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...