Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat, za jakou cenu lze získat následujcí:

 

Internet 100 + wifi modem a Horizon Klasik+ sport free a relax free (ca modul vlastní)??

 

Já jen zda mam kontaktovat retenci.

 

Jaká je možnost výměny wifi modemu? Ci odkup nějakého modelu? Mám doma zařízení Cisco a ten je velice špatnéj, do druhé mísnosti mi nejde pořádně wifi signál...

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluva, špatný odkaz. Měl jsem na mysli konfigurátor na stránkách UPC. Tam se dají volit různé alternativy int., DTV, přijímacého zařízení a okamžitě tom ukazuje i cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, je možné dostat nějakou retenční nabídku pokud jsem nový zákazník a chtěl bych teprve k UPC jít? Jde mi o to, jestli jde uhádat například za cenu 100mb internetu s televizí Klasik+, že bych za tuto cenu dostal televizi Komfort+?

 

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

wagi: zavolej obchoďákovi, kontakt má nalepený někde u dvěří, u rozvodové krabice upc,... Ten ti může dát lepší nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, je možné dostat nějakou retenční nabídku pokud jsem nový zákazník a chtěl bych teprve k UPC jít? Jde mi o to, jestli jde uhádat například za cenu 100mb internetu s televizí Klasik+, že bych za tuto cenu dostal televizi Komfort+?

 

Díky :)

 

 

Lidi, co to pořád máte s tím "uhádat nižší cenu". UPC má platný ceník a přes ten nejede vlak. Když tak mě opravte, ale pokud jsem to pochopil správně, tak UPC občas nabízí v rámci akce NOVÝM zákazníkům slevu na daný tarif na určité časové období (nevím to přesně ale většinou se jedná o 3 měsíce) a pak se "jede" dle platného ceníku. Pak je ještě další věc, a to jestli máte věrnostní slevu (závazek na 12 měsíců). Ale určitě to nefunguje tak, že si jako nový zákazník "vyhádám" doživotní cenu např. Komfort+ za cenu Klasik+. Předpokládám že dlouholetí zákazníci by se určitě ozvali. Ceník snad platí pro všechny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
Chtěl bych se zeptat, je možné dostat nějakou retenční nabídku pokud jsem nový zákazník

 

Retencnu ponuku pre noveho zakaznika? WTF? Skus si zistit co je to vlastne retencia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Chtěl bych se zeptat, je možné dostat nějakou retenční nabídku pokud jsem nový zákazník a chtěl bych teprve k UPC jít? Jde mi o to, jestli jde uhádat například za cenu 100mb internetu s televizí Klasik+, že bych za tuto cenu dostal televizi Komfort+?

 

Díky :)

 

 

Lidi, co to pořád máte s tím "uhádat nižší cenu". UPC má platný ceník a přes ten nejede vlak. Když tak mě opravte, ale pokud jsem to pochopil správně, tak UPC občas nabízí v rámci akce NOVÝM zákazníkům slevu na daný tarif na určité časové období (nevím to přesně ale většinou se jedná o 3 měsíce) a pak se "jede" dle platného ceníku. Pak je ještě další věc, a to jestli máte věrnostní slevu (závazek na 12 měsíců). Ale určitě to nefunguje tak, že si jako nový zákazník "vyhádám" doživotní cenu např. Komfort+ za cenu Klasik+. Předpokládám že dlouholetí zákazníci by se určitě ozvali. Ceník snad platí pro všechny!

To je právě ono, každej si něco vyhádá a po nějaký době čumí jak tele na vrata, že mu to UPC zase v tichosti zdraží v podobě změny tarifu nebo něčeho jinýho. Prostě je to poskytovatel služeb a chce vydělat a nebude nikomu dělat pomyšlení jen tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...