Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tonda 15

Nechápu cenu 519Kč bez zařízení. Zařízení mi teď vychází na 191Kč za modem a HD box.

519Kč + 69Kč Koktejl +modem a HD box (70+70) -- 728Kč Takže těch 710 je ještě sleva na slevu nebo jak tomu teď říkají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stuha

Mel jsem 10mbit + tv s balickem relax za 312, prislo mi info o navyseni o 49 kc za stejne sluzby. Nejdriv mi nabizela 100 Mbit + 2 mini balicky za 360. Tak jsem ji rekl, e jsem si to zarizoval hlavne kvuli cene a ze vic platit proste nechci, ze to radeji zrusim a nakonec nabidla to co jsem uz psal vyse. Jsem u nich skoro 3 roky zacinal jsem na 5 Mbit + TV s balickem relax za 278 a vloni mi to navysili na 10 Mbit za tech 312.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník diki

Zdravím,

takže jsem psal přes fb zprávu že nesouhlasím se zvýšením o 51 kč, po 8 dnech mi konečně zavolali, prý je toho teď hodně. Na stávajícím fiber power 40+ jsem měl 40% slevu a platil 349 Kč. propočítal jsem si to a chtěl jsem si udržet slevu 40% i na nabízeném 100+, takže to vycházelo na nějakých 370 Kč. Slečna byla příjemná a zeptala s čím mám tedy problém, řekl jsem že nesouhlasím se zvednutím o 51 kč na 400 za nový internet 100+. Ona "jakože" počítala cenu a hnedka mi řekla že bohužel nemůže zachovat starou cenu, ale může mi tedy dát slevu 30 kč z oněch 51 kč, tudíž zdražení o 21 kč na 370 kč. Chvíli jsem hrál ještě jestli by to nešlo více, ale už jsem s ní nehnul a vzal co dala. Takže za mě spokojenost, jelikož jsem dostal co jsem ze začátku chtěl a zachoval 40% slevu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník saturn77

Zdravím, podařilo se u internetu 10M, v rámci retence, někomu dostat se s cenou pod 280 Kč/měsíčně (včetně pronájmu modemu) ? Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...