Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník computerboy
Zdravím, podařilo se u internetu 10M, v rámci retence, někomu dostat se s cenou pod 280 Kč/měsíčně (včetně pronájmu modemu) ? Děkuji za info.

 

Zdravím, ano podařilo, ale nedávno mi napsali, že mi službu opět zdražují, takže to, co jsem si vyhádal tak je v podstatě pryč :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...tak až si na retenčním vyjednáte nový smlouvy se "slevou",tak si taky dejte pozor na novou(lednovou)fakturu.

Počátkem prosince jsem si vyjednal novou smlouvu(přechod na Horizon) a 17.12.došlo k její aktivaci.

Včera mi přišla faktura a všechny nové služby na ní jsou,ale bohužel za "běžné" ceny.

Hned jsem UPC kontaktoval přes skype a tam mi paní řekla,že to bude zlevněný až na únorový faktuře.

To je ale podle mě blbost,protože i v aplikaci MY UPC mám u služeb cenu "běžnou".

Tak jsem UPC ještě kontaktoval přes formulář a už to řeší druhý den.

No naštěstí mám od nich email potvrzující služby se slevou a tak mám čím argumentovat.

Máte někdo podobný problém?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2

Já teď řeším něco podobného, slevu jsem vyjednal ke konci prosince, aktivovaná byla až 4. ledna. Za ty debilní 3 dny, ale budou chtít starou sazbu bez slevy (dnes mi to bylo potvrzeno) jde tam o směšně malý peníze, ale neuvěřitelně mne to sere z principu. Přitom bych s tím asi problém neměl, kdyby mi dopředu řekli, že to domlouvám na poslendí chvíli a poběží to až za nějakou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...no ten prosinec vem čert,sice nevim proč to tak je,že je to v "normální" ceně...ale budiž. :(

Ale hlavně nenaskočila ta sleva od ledna dál... o to mi samozřejmě jde hlavně...ale už dnes večer poslali 2emaily že to řeší

...a předali to dál a řeší....snad to vyřeší :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2

Nenechte se odradit tím že to řeší a volejte. Při tom jak pracují stačí narazit na šikovnou telefonistku a popožene to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...