Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník tatoch

tak nabídli mi totok....1x Balíček INTERNET 100+ a HORIZON KOMFORT+ za 559 Kč bez zařízení...... a prý níže už to nejde

 

ale přecházím ze 120 + komfort za 709,- bez zařízení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mně volali znovu na nabídku Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. Včera nabídli 708 bez pronájmu. Dneska (samozřejmě jsem se odkázal na toto forum) už to šlo na 608. Tak jsem to nakonec vzal :D

 

Takže myslím, že ani nezávisí na tom, z čeho kdo přechází (já z Internet 40 + Klasik), ale spíš co si kdo vyhádá.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone Station, 2x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník m.man
tak nabídli mi totok....1x Balíček INTERNET 100+ a HORIZON KOMFORT+ za 559 Kč bez zařízení...... a prý níže už to nejde

 

ale přecházím ze 120 + komfort za 709,- bez zařízení

 

Dnes jsem dostal úplně stejnou nabídku. Přechod také stejný.

559,- je prý minimum a s cenama za zařízení nejsou schopni udělat nic (hodně mi vadí pronájem CA modulu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Právě mně volali znovu na nabídku Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. Včera nabídli 708 bez pronájmu. Dneska (samozřejmě jsem se odkázal na toto forum) už to šlo na 608. Tak jsem to nakonec vzal :D

 

Takže myslím, že ani nezávisí na tom, z čeho kdo přechází (já z Internet 40 + Klasik), ale spíš co si kdo vyhádá.

Já mám 200+komfort+hbo za 679 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RZ

Zdravím, dalo by se ještě něco na tomhle ušetřit?

Digital Komfort+ (Balíček EXTRA HD) a CA modul = 306,-

FP 240+ a WiFi modem = 673

 

Od února to vše o 51Kč dráž za převod na Balíček Internet 300+ s Horizon Komfort+

 

Děkuji za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po odeslání písemné výpovědi se po 2 týdnech ozvali "z důvodu naplánování výpovědi". Po nenápadném dotazu, proč chci odejít, shrnutí všech problémů a důvodů proč se mi u nich nelíbí přišla nabídka, která příjemně překvapila. Mám teda sjednánu kombinaci Internet 100+ a Horizon 100+ s pronájmem jednoduššího HD Mediaboxu (1 tuner, bez HDD) za celkových 379,- Kč. Modem mám vlastní, bez všech zařízení by to bylo za 309 Kč. Technik už dovezl nový set-top-box, který jsem nechal vyměnit za starý set-top-box a mám tam teď i HBO HD, funhuje videotéka a podobné srandy, asi mi běží 3 měsíce nějaké té akční nabídky co teď dávají. Je to na 12 měsíců s údajnou automatickou prolongací na dalších 12 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mně volali znovu na nabídku Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. Včera nabídli 708 bez pronájmu. Dneska (samozřejmě jsem se odkázal na toto forum) už to šlo na 608. Tak jsem to nakonec vzal :D

 

Takže myslím, že ani nezávisí na tom, z čeho kdo přechází (já z Internet 40 + Klasik), ale spíš co si kdo vyhádá.

Já mám 200+komfort+hbo za 679 :-)

 

Já to samý za 658 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...