Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník Praha2

Ptám se asi na blbém foru, ale přijde i to tu znalostí a přátelskostí třeba lepší, než na živě.cz apod. :D

 

Nemáte zkušenosti někdo s retenčním u T-mobile. Byhc mimo UPC potřeboval ještě jeden net přes ADSL/VDSL bez závazku, prý se dá sehnat kolem 400 Kč, ale po tel im ho nabízíjen za 700. Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2

Já mám právě info, že by 100% měli nabízet kabel net za 4 kilča bez závazku s vlastním modemem, což by přesně bylo co bych potřeboval, akorát to asi bude přes retenci, problém je, že mám čerstvě uzavřenou smlouvu tak se tam asi nedostanu. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74
Nenechte se odradit tím že to řeší a volejte. Při tom jak pracují stačí narazit na šikovnou telefonistku a popožene to....

 

...ano je to tak,z poslední doby mám tři takové zkušenosti(2xUPC,1xO2)

...ten samý problém,2různé operátorky a úplně jiný přístup a ve výsledku řešení

...a to není o tom že bych tam píč...l kvůli nějakým blbinám...šlo o základní funkčnost služeb

 

...no takže ve výsledku se mi UPC omluvilo a v únoru mi vystaví opravnou fakturu

...zaplaťpánbůh že funguje skype a kontaktní formulář(FBjsem zatím nevyužil),protože na pevný bych ztratil nervy a přišel o všechny peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2

jj to je i má zkušenost, teď jsem něco řešil a do alelůja mne vyfuckovali s tím že to prověří a ozvou na maily klasika, že na tom pracují. :D

A jednou podvečer, těsně před koncem provozní doby jsem chytnul mladou telefonistku, podle hlasu milou a inteligentní, ale s UPC nezkušenou (asi proto to vyřešila :D ) a do půlhoďky bylo hotovo, s tím že mi pak ještě sama 2x volala že to řeší a jednou zaslala finální mail o tom že to bylo vyřešeno.

 

Mimochodem bacha co na retenčním dohodnete a pak vám to přijde v potvrzení. Já tam měl jinak částku, službu i datum kdy jsme to dohodli.... Že jsem tam měl blbě i příjemení, který si blbě opsali na začátku ze smlouvy a pořád si to přes mé urgence neopravili je další věc. :jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2
Nenechte se odradit tím že to řeší a volejte. Při tom jak pracují stačí narazit na šikovnou telefonistku a popožene to....

 

...ano je to tak,z poslední doby mám tři takové zkušenosti(2xUPC,1xO2)

...ten samý problém,2různé operátorky a úplně jiný přístup a ve výsledku řešení

...a to není o tom že bych tam píč...l kvůli nějakým blbinám...šlo o základní funkčnost služeb

 

...no takže ve výsledku se mi UPC omluvilo a v únoru mi vystaví opravnou fakturu

...zaplaťpánbůh že funguje skype a kontaktní formulář(FBjsem zatím nevyužil),protože na pevný bych ztratil nervy a přišel o všechny peníze

 

 

Tak to gratuluji s nově vystavenou fakturou, mne vždy jen odbyli tím že mám prostě zaplatit méně :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mně volali z retenčního oddělení s nabídkou služeb - zkoušel jsem Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. A doufal jsem v cenu 608 bez zařízení, o které jsem se tady dočetl. Bohužel mně byla nabídnuta cena 708 a níž prý nemůžou jít. Jak se vám takovou cenu podařilo dosáhnout?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone Station, 2x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...tak jestli ono nezáleží na tom,z jaké se přechází služby a kolik jste platil předtím...

Já jsem přecházel z KombiKomfort120+ +balíček Plus a i se zařízením(HD PVR Kaon+modem Cisco 3925)jsem platil 879Kč.

 

Teď mám HorizonKomfort100+ a balíček HBO HD za těch 608Kč a k tomu Koktejl HD za 69Kč a i se zařízením(170Kč) platím 847Kč.

Oproti oficiální nabídce je to úspora 350Kč!!!....taky mě to mile překvapilo.

 

....jinak jsem se odvolával na základě diskuze na tomto fóru...ale říkám že možná záleží na tom,jaký je finanční rozdíl oproti předchozí smlouvě

....já teď platím o něco méně ale za "lepší" služby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možný, já mám teď Internet 40 + Horizon Klasik (a nově od 15.1. bych měl mít Internet 100 + Klasik). Zítra mně mají volat, jak jsem se rozhodl, tak uvidím, jestli se mně ještě něco nepodaří domluvit.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone Station, 2x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...