Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Tak mame v MY UPC oznameni ze nam zdrazuji sluzby o 100 kc a zaroven nas prevadi na nove reseni. Jelikoz mame stary Komfort120 s retencni slevou za 529 kc + vlastni modem a CA modul, zmena nam nevyhovuje. Mate nekdo z posledni doby zkusenost zda toto mohou ponechat v retenci? Pripadne retence na ty nove tarify? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mates608

pokuď chceš pokračovat retenci tak musíš mít nový tarif já sníma taky nemohl hnout pak mi nabídly komplet i s internetem za 808kč

jinak teď jsem se koukal na moje Upc pouze nové všeobecné podmínky o zdražení nic :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, 200Mbits (rok bonus 300Mbits) + Komplet + HD DVR Mediabox je v retenci za 999, - Kč vč DPH

Takže tedy cena 800 Kč je bez zařízení. Ty si musíte odkoupit. Modul se dá sehnat od UPC přes FB. Modem koupíte bud u nich nebo po různých aukčních portálech, ale zase přijdete možnost sledovat MyPrime a TV archív na TV (dá se to např propojit s PC, apod., ale to nechme stranou) tam je potřeba stb od UPC.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak právě volala slečna a nabídla slevu 200 Kč, takže 120/12 430 Kč + 50 Kč modem + 50 Kč booster. A pak že to nejde.

 

Myslím že dobře vědí, že jim tam to Centrio leze do zelí, a že 200 Kč sleva je pro ně lepší, než když se odpojím dostanou 0 Kč. Čili vlastně o dvacku levněji než Centrio, protože tam bych si musel připlatit IP adresu, UPC mi dá tři, byť dynamické, v ceně.

 

Krom toho mám telefon za 1 Kč.

Tohle bylo v Srpnu 2014 viz viewtopic.php?f=7&t=5246

Později se sleva díky snížení cen smrskla na stovku.

 

Teď v říjnu sem chtěl přejít na dvoustovku a tak sem si zavolal o změnu s žádostí o zachování slevy, opět se to neobešlo bez druhého hovoru z retenčního, dali mi dvoustovku i s obyčejným modemem za 450 Kč, tedy oproti ceníku sleva 130 Kč. Bohužel už nešlo zachovat Booster.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam zarizeno, snad pomuze nekomu dalsimu. Volali hned druhej den, celkem fajn chlapik :-) 100Mb + TV komfort + HBO za 608 kc na 12+12 mesicu, zarizeni mam vlastni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...ano,můžu potvrdit předchozí příspěvek... retenční nabízí balíček Internet 100+ Horizon Komfort+ HBO při úvazku na 12+12 měsíců za 608Kč

...za pronájem HD PVR(starý Kaon)+modem Cisco3925 100+70Kč(to je klasika)

...a pro náročnější ještě k tomu balíček Koktejl za 69 Kč

 

...jen se stačí ozvat a člověk se fakt diví když čte třeba ty nářky na FB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Dostál

Také jsem měl Kombi Komfort 120+ a nechal jsem se převést

na Internet 100+ Horizon Komfort+ HBO při závazku na 12+12 měsíců za 608Kč(bez STB a modemu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...