Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

já mám od června komplet+ 100Mb za 708kč(bez zařizení),ted mi to chtěj zvednout o 51 kč,ale zarov en mi chtějí zvýšit rychlost na 200Mb.Jinak já platim ještě o 210kč víc,protože mám 1 modem a 2 HDPVR bopxy v pronájmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

Přidám i svůj výsledek z retenčního. Retence pravidelně už asi 5 let v kuse. Teď přišel email se zdražením o 91Kč. Takže voláno, přepojeno na retenční a výsledná nabídka komfort+koktejl+200Mb+pronájem modem + HD box za cenu 710Kč s obdobím 12+12. V mém vlastnictví 2xCA modul. Nejdříve nabídky stejného za 857Kč ale nakonec šli dolů. Takže jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cz01

Mě se podařilo vyjednat si lepší cenu až na několikátý pokus, žádal jsem nové připojení, ještě jsem nebyl zákazník UPC. Ze začátku jsem se 3x snažil domluvit klasicky přes telefon, ale vždy bez úspěchu s tím, že nelze měnit cenu, kterou už mají na stránkách. Jako druhý přístup jsem zvolil komunikaci přes email, kde jsem popisoval konkurenci (stejně, jako u telefonu) a mé požadavky.

 

Na email mi přišla odpověd, až ve chvíli, kdy jsem měl po telefonu uzavřenou smlouvu přes obchodního zástupce UPC pro mojí oblast, v duchu, že UPC lituje, ale nemůže poskytnou další slevu na slevu (věrnostní sleva).

 

Obchodní zástupce po krátkém zjištění potřeb a sdělení nabídky obdržené od tarifomatu (standardní věrnostní UPC cena + jednorázově 1000Kč při zřízení) nabídl cenu Internet 200+ za cenu Internet 100+ a Internet 100+ za cca 320 Kč s odkoupeným modemem na neomezenou dobu. Na nabídku Internet 100+ jsem kývnul a sdělil informace potřebné pro zprovoznění služby.

 

V záloze jsem měl ještě komunikaci přes FB, ale naštěstí to už nebyla potřeba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám i svůj výsledek z retenčního. Retence pravidelně už asi 5 let v kuse. Teď přišel email se zdražením o 91Kč. Takže voláno, přepojeno na retenční a výsledná nabídka komfort+koktejl+200Mb+pronájem modem + HD box za cenu 710Kč s obdobím 12+12. V mém vlastnictví 2xCA modul. Nejdříve nabídky stejného za 857Kč ale nakonec šli dolů. Takže jsem spokojen.

To samé - Komfort+ Koktejl HD + 200Mbit + pronájem HD DVR Mediabox (cihla) za cenu 688,-Kč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

Má cena 710Kč je včetně pronájmu modemu a HD boxu. Dneska přišel email:

UPC Kabelová televize: 1x BALÍČEK PROGRAMŮ za 69 Kč, 1x HORIZON GO KE KOMFORTU, 1x HORIZON KOMFORT+

UPC Internet: 1x INTERNET 200+

 

Ostatní: 1x BALÍČEK KOKTEJL HD, 1x Balíček INTERNET 200+ a HORIZON KOMFORT+ za 519 Kč bez zařízení

 

 

K aktivaci objednané služby dojde dne: 21.12.2015.

 

Nechápu cenu 519Kč bez zařízení. Zařízení mi teď vychází na 191Kč za modem a HD box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasterka13: Za jak dlouho ten email přišel? Já jsem se s nimi dohodl telefonicky minulé úterý, že aktivaci provedou od příštího zúčtovacího období, t.j. od 23.12. a ještě potvrdí emailem. Email přišel včera, ale bohužel s textem, který visí na Moje UPC a oznamuje zvýšení ceny o 54,- Kč. (Asi automat?)

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

11.12.2015 voláno na retenční, dnes tj 15.12.2015 přišel email. V hovoru mi řekli, že to protlačí aby to bylo aktivní už teď od 21.12.2015.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...