Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Mamka platila za 100Mbit+Komfort+HBO včetně pronájmu přibližně 1060,-..... Tzn. finální akceptovaná nabídka 100/10Mbit+Komfort+HBO za 709 kč, včetně pronájmu.

 

100/10 + komfort, modem v pronajmu, CA vlastní za 609,- Takže s tím HBO je to výhodná nabídka...na druhou stranu uz jste je preplatili dost :)

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník warman

Já mám 200+komfort+hbo a platim 649 bez zařízení. Vypoved jsem nepodával, stačí být jen tvrdej, ale ne agresivní, to se pak na tebe vykaslou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

warman: Můžeš být tvrdej jak chceš, ale pokud požaduješ něco, co je pod nějakou stanovenou hranici, tak ti to vůbec nepomůže a nedostaneš se tam. Operátoři mají tabulky a nestřílí ty ceny podle toho, jak je někdo tvrdej, agresivní atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Computerboy: Přečti si ještě jednou, co jsem napsal ;) já se mu jen snažil říct, ze když bude mekej, tak žádné slevy se nedočká. Stejně tak když bude do telefonu hulakat. Krom toho mají zaznamenány z předchozích hovoru na upc linku jak se člověk chová a i to pak hraje velkou roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

warman:

Zřejmě jsi nepochopil, co se tím snažím vysvětlit.

Je v podstatě úplně jedno, jestli budeš požadovat slevu nátlakově, mírně atd. Samozřejmě to musí být v rámci nějakých společenských norem - když na ně budeš hulákat, budeš sprostej atd. tak je jasné, že ti nic nenabídnou. Ale pokud budeš argumentovat správně, tak je jedno, jestli budeš tvrdej a nebo úplně v klidu s mírným hlasem.

Oni mají svoje tabulky a můžeš být jaký chceš, ale stejně se pod ně nedostaneš. Rozumíme si?

 

To, že si hledají tvoje minulé hovory, aby zjistili, co jsi říkal třeba před rokem atd. je blbost. Na to není čas a ani to není potřeba, protože služby a jejich ceny se poměrně rychle mění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

computerboy: odpovídal jsi na můj komentář docela zcestně. Teď už tě chápu, že to prostě neměla být odpověď na můj komentář, ale obecně.

Já jsem mu napsal i cenu, které jsem já dosáhl a ta bude pravděpoboně konečná.

Oni si nic nehledají, oni si zapisují po každém rozhovoru, jak jses choval a pak když ti budou volat tak ten výpis celý vidí. Dělá to tak tmobile, dělá to tak o2 a dělají to tak všichni větší operátoři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 200+komfort+hbo a platim 649 bez zařízení. Vypoved jsem nepodával, stačí být jen tvrdej, ale ne agresivní, to se pak na tebe vykaslou.

Tak říkáš tvrdej ale ne agresívní. Vždycky mě zajímalo (zatím jsem to nezkoušel) jak takové "handrkování" o ceně mimo platný ceník vypadá, tak se ptám tebe jako odborníka abys mi to nějak přiblížil. Představuji si to asi takhle:

upc: "Dobrý den tady retenční oddělení UPC, co pro vás můžeme udělat?"

já: "No víte, mě už tak nějak nebaví platit vám měsíčně tolik peněz, nedalo by se s tím něco udělat?"

upc: "A jakou máte představu?"

já: "No že bychom se tak nějak lidsky domluvili, chápete, né"

upc: "A jakou máte momentálně nabídku a kolik platíte?"

já: "Mám balíček KOMFORT 240+ a platím 759Kč měsíčně bez pronájmu zařízení, což je celkem dost, takže bych navrhoval tak 621Kč měsíčně, co vy na to?"

upc: "Hmm, to je málo, mohli bychom jít na 693Kč

já: "638Kč"

upc: "vy jste ale tvrdej, ale je dobře že nejste agresívní, takže 666Kč"

já: "642Kč"

upc: "649Kč"

já: "Tak jo, to beru, no vidíte že když se chce tak to jde, děkuji mnohokrát, za rok zkusím zavolat znovu, nashledanou"

 

A ještě by mě zajímalo jestli telefonní číslo na tu správnou osobu na tom retenčním oddělení je veřejně dostupné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Ne, normálně si zavoláš na infolinku, Řekneš, že máš konkurenční nabídku a že chceš dát výpověď a kam a co máš poslat a rovnou ti řekne, že ti zítra (nebo třeba za týden) zavolají z retenční. Ta ti zavolá a zeptá se na nabídku a řekneš něco, co může být pravdivé - já řekl že mám od konkurence nabídku za 600 a to 50/50 a podobnou tv jak upc, ale s hbo (+go) a že mi jde o upload, aby byl aspoň 20mbits - vše je pravda mimochodem. Pak mi nabídli, že to můžou dát za nějakých 800kč(200+komfort+hbo) a já řekl, že nevidím důvod platit víc za podobné služby no a tak jsme se dostali na 649, že víc mi slevu nemůže dát. Stačí takto? :-)

 

Tady nejseš v USA na takovéto smlouvání :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, když myslíš. Teď jenom si musím vymyslet nějakou tu konkurenci, která mi poskytne to co mám v současnosti za méně peněz. Problém je v tom, že mě bohužel žádná nenapadá a nerad bych se dočkal toho že se z druhého konce drátu ozve, že mám výpověď smlouvy poslat tam a tam a pronajaté zařízení vrátit nejpozději do 14-ti dnů a nebo že si pro něho přijede technik osobně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...