Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

for warman. Hmm, tak jaronet, tak to jsi je teda fakt ohromil :D (AŽ 35/35 Mbps za pouhých 420,-/ 508,- s DPH) Já doma používám výhradně noťas (takže Wi-fi) a když si to občas změřím tak mám 95/20 Mbps za 465Kč. Jednou jsem to zkoušel měřit LAN abych se přesvědčil že opravdu platím za to co mám ve smlouvě (240+) a ty hodnoty, i když si je teď přesně nevybavuji seděly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Návštěvník: Má snad upc 50mbits upload? ;) krom toho, se všemi cenami jde hýbat.

 

 

 

Jaronet? Nemají náhodou konektivitu od UPC? :D

Mají konektivitu od sloane, kterou koupilo upc, takže ano, mají konektivitu od upc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for warman. Jelikož jsem jen běžný uživatel internetu a ne žádný yutuber, fejsbůkař, prostě "ukládač a vyvěšovač" všeho možného na net, tak mě nějaký upload ani moc nezajímá a rozhodně je pro mě důležitější download!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zmínit třeba Centrio u mě zafungovalo velmi dobře, mám to zavedené až na chodbu a sami čas od času posílaj poštou nabídky, že prevezmou a proplatěj závazky k UPC a ceník tak minimálně -20% než je standardní nabídka. T-M TV se slevou k hlasovému tarify taky funguje. A argumentovat tím, že si nelze zvolit kanály jako u Skylinku také (což mě štve u UPC asi nejvíc). Jo a ví toho poměrně dost, teda na retenčním, např. výpadky a že jsem si stěžoval na ČTÚ :) Asi nejlepší cesta je zaslat rovnou písemnou výpověď, přijde pak SMS, že se ozvou z retence a taky se ozvou. Operátor byl slušný a měl snahu vyhovět a sám řekl kam až může jít. Obecně kolem 500-600 už toho nabídne dost, ale lze se dostat podstatně níž, samozřejmě s omezenější nabídkou.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
for warman. Jelikož jsem jen běžný uživatel internetu a ne žádný yutuber, fejsbůkař, prostě "ukládač a vyvěšovač" všeho možného na net, tak mě nějaký upload ani moc nezajímá a rozhodně je pro mě důležitější download!

Aspoň víš, že neplatí podle sebe soudím tebe. Krom toho, upload je potřebný i na jiné věci. Někteří lidé se starají dokonce o webové stránky. Někteří lidé se dokonce připojují přes vpn do práce, což je mimo jiné můj případ a taky důvod, proč je pro mě upload skoro stejně důležitý jak download. Občas to jsou soubory, které mají přes 1GB a je potřeba je např. nějak dopravit k zákazníkovi.

 

Ti co to mají na konzumaci, tak upload určitě nepotřebují, což je tvůj případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To asi bude muset. Nebo se smířit s home rychlostí a mimo jiný třeba i tím, že připojení není garantovaný. Holt kdo má net na práci, musí přitlačit na pilu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost a znovu blbost.

Kdo je na internetu zavislý ať už je to nějakej rádoby podnikatel a provozuje na tom firmu, tak by se měl nad sebou pořádně zamyslet :lol:

Než mít jedno připojení a ještě garantované a platit za to astronomické částky je lepší mít jedno kvalitní připojení případně mít k tomu záložní připojení ať už je to O2 a nebo jiná sebranka (případně dokonce i přes WiFi od souseda)

Pokud chce levnou variantu, tak O2 SK nabízalo na jejich SIMky přes léto neomezené data (s tím, že bylo nutné zaplatit na dva měsíce celkově 110 Kč) a lítalo to přes LTE. Na tom by se dalo pracovat a bylo by to levnější a lepší než tady šaškovat ze živností. S tím, že by se modem / minipcie karta šoupla do routeru (narážím na nějaký kvalitnější router třeba jako je Turris) a bylo by to hotové :-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Já žádnou firmu nemam, jen mam občas homeoffice. Když než nepojede, tak se svět nezhroutí, ale je lepší mít nějakou vyšší rychlost, protože tu práci pak uděláš rychleji. V práci máme 2 konektivity, mimochodem oboje T-Mobile a to 10ghz bezdrat (50/50) a pak záložní 10mbit hsdsl( či jak se to jmenuje), pro 40 lidí tak tak dostacujici, ale naštěstí netecou velké data tak často :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...