Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

prosím o radu.

 

Mám smlouvu na dobu neurčitou a potřeboval bych snížit platbu za služby UPC. Zajímá mě jaký jsou podle Vás možnosti v rámci mého vyúčtování.

 

Děkuji

 

//vyúčtování je v příloze

Screenshot_12.jpg.c59f5dc67798ba1300a54caa1988ff6f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

prosím o radu.

 

Mám smlouvu na dobu neurčitou a potřeboval bych snížit platbu za služby UPC. Zajímá mě jaký jsou podle Vás možnosti v rámci mého vyúčtování.

 

Děkuji

 

//vyúčtování je v příloze

 

 

ten internet 40 nabízeli ještě v září v akci 350 Kč ale úvazek na 12 měsíců ,zkus tam zavolat .

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Těch 28 kaček bude fakt úspora jako hrom, to si hned za rok udělá pořádnou dovolenou :D Jinak na tý nabídce není nic závadnýho, má to na dobu neurčitou, takže bez závazku, takže za takový prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Na webu dostupnyinternet.cz je ted v akci internet 40 mb za 349 kc vcetne modemu, no nekup to

 

Jenže tahle nabídka je pouze v některých regionech, pokud mezi ně patříš, máš štěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upc nejspíš zvolilo novej způsob boje - kde to nejde po dobrym, tam to zaplavěj letákama :lol: za poslední možná měsíc tu mám už třetí, jenomže kdo by jim tady dával 449 korun za 40/4 :shock: jedině ten, kdo měl problémy na etth / ftth, jenomže takovej uživatel si najde sám, co potřebuje, obzvlášť pokud upc už dřív měl, na to nepotřebuje leták s obyčejnou cenou

a taky je zajímavý, že ty letáky už roznáší asi jenom nějaká roznášková služba, protože kontakt na obchodního zástupce tam neni žádnej... ani v seznamu na webu upc (kterej teda mnohonásobně prořídnul :shock:) už nikdo naše sídliště nemá přiřazený a to tady žije nějakejch 30 tisíc lidí, většina v dostupnosti rozvodů upc

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...