Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Takže celkově jsme ještě nějakou dvacku ušetřily.

Mně to nějak nevychází, respektive mi vychází, že zaplatíš o 8 Kč měsíčně víc. :wink: Díky dražšímu Superfilmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434
Takže celkově jsme ještě nějakou dvacku ušetřily.

Mně to nějak nevychází, respektive mi vychází, že zaplatíš o 8 Kč měsíčně víc. :wink: Díky dražšímu Superfilmu.

 

Máš pravdu znovu jsem se na to podíval a udělal jsem tam malou chybu a to u pronajmu Modemu,který není za 70kč,ale za 50kč.

Chybka se vloudí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Vždyt jo do dneška jsem platil za modem 70Kč a od dneška 50kč,pořád mi nabízela větší rychlost 40Mb za 250kč a já jí pořád opakoval že mi stačí 10MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gloom
Tak já nakonec vypověděl všechny služby a jako nový zákazník mám net 40/4 za 279,- s tím, že modem mám svůj. Na 3 měsíce TV za 1,-, kterou pak zruším. Takže spokojenost.

 

Můžete mi prosím odepsat na koho jste novou smlouvu uzavíral ? ( znovu na sebe nebo někoho jiného ) ? Mně bylo řečeno, že když ji vypovím a následně znovu uzavřu, tak nový zákazník nebudu a ty nové ceny nedostanu.

 

No, po tom, co jsem vypověděl služby, tak k 31.5. mě odpojili a 1.6. jsem opět na své jméno vypsal tuto: http://www.dostupnyinternet.cz/lokalni- ... tAodD3oAiQ "objednávku", hned ten den mi volali s tím, že si mám vybrat termín, kdy se staví technik, aby si odnesl settopbox a telefon, který jsem jim měl vrátit a zároveň mi "zapojí" net s novou smlouvou. Přišel asi 5.6. a po celou tu dobu mi ještě jel net i bez smlouvy. :-) Ale musím říct, že operátorka mě chtěla ošulit a málem jsem měl net za 390,- s tím jejich modemem. Musel jsem se připomenot, že objednávka byla za jinou cenu, tj za těch 350,- s jejich modemem. Tak se mě pak ještě zeptala, odkud o této nabídce vlastně vím a když o ní teda vím, tak to mám za tuto nižší cenu.

Televizi ruším, protože na společné anténě, co máme v baráku, chytku cca 80 kanálů a stejně koukám max na 3 a z toho jejich telefonu jsem volal tak jednou za rok na jejich linku, kvůli slevě na další období.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gloom
.........., akorát bez pronájmu modemu, páč máš vlastní. Já dávám přednost pronájmu, v případě poruchy se nemusím o nic starat, akorát zavolám na KC nahlásim problém a UPC ať se stará. A že ho přeplatím (respektive jeho prodejní cenu)? To je mě fuk, ......

 

Já si původně chtěl modem s wifi taky pronajmout. Měl jsem ještě staříka bez wifi, ale za výměnu po mně chtěli skoro 700,- + pak pronájem 70,- měsíčne. Tak jsem si ho raději koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca
Tak já nakonec vypověděl všechny služby a jako nový zákazník mám net 40/4 za 279,- s tím, že modem mám svůj. Na 3 měsíce TV za 1,-, kterou pak zruším. Takže spokojenost.

 

Můžete mi prosím odepsat na koho jste novou smlouvu uzavíral ? ( znovu na sebe nebo někoho jiného ) ? Mně bylo řečeno, že když ji vypovím a následně znovu uzavřu, tak nový zákazník nebudu a ty nové ceny nedostanu.

 

No, po tom, co jsem vypověděl služby, tak k 31.5. mě odpojili a 1.6. jsem opět na své jméno vypsal tuto: http://www.dostupnyinternet.cz/lokalni- ... tAodD3oAiQ "objednávku", hned ten den mi volali s tím, že si mám vybrat termín, kdy se staví technik, aby si odnesl settopbox a telefon, který jsem jim měl vrátit a zároveň mi "zapojí" net s novou smlouvou. Přišel asi 5.6. a po celou tu dobu mi ještě jel net i bez smlouvy. :-) Ale musím říct, že operátorka mě chtěla ošulit a málem jsem měl net za 390,- s tím jejich modemem. Musel jsem se připomenot, že objednávka byla za jinou cenu, tj za těch 350,- s jejich modemem. Tak se mě pak ještě zeptala, odkud o této nabídce vlastně vím a když o ní teda vím, tak to mám za tuto nižší cenu.

Televizi ruším, protože na společné anténě, co máme v baráku, chytku cca 80 kanálů a stejně koukám max na 3 a z toho jejich telefonu jsem volal tak jednou za rok na jejich linku, kvůli slevě na další období.

 

Kde to pobýváš? Naše firma se zabývá rekonstrukcemi a instalacemi STA a i když použijeme transmodulaci DVB-S/T (hlavně u SK programů, protože ne všude v OV je vyhovující vstupní signál jejich MPXů pro další zpracování), tak se při příjmu, zpracování a následném rozvodu nedostaneme na více jak cca. 70 tv programů (CZ + SK + Pl). U Pl MPXů je problém akorát s jejich muxem 1 na K55, který koliduje s vedlejším (silným - místním) K54 s našim ČT MPXem a pro jeho bezproblémový příjem je nutno používat KM buď ALCAD nebo Televés. A to mnoho BD a SVJ není ochotno akceptovat, protože v tomto MPXu zase nejsou super atraktívní stanice, takže se dostáváme na počet (zhruba) 60 digitálních tv programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Občas někdo v tom počítání kanálů zapomene odečíst ty souběžný z víc vysílačů, anebo HD vs. SD. Pak je z 80 programů rázem třetina, možná ani tolik ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...