Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961

ano, třeba v Mostě jsou po městě velké bilboardy od UPC s netem 40/4 za 349,-, no a když má člověk svůj modem, tak to má za 279,-, což už je celkem zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Net 40/4 za 350 je zajímává nabídka stejně jako balíčky. Škoda že nabídka neplatí pro Prahu

To je tam někde doslovně napsaný, že se to nevztahuje na Prahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

YABAKA :

 

jaká cena se vztahuje na tvoji lokalitu požnáš tak, že na http://www.dostupnyinternet.cz si zadáš tvoji adresu a rovnou ti vypadne, jaká cena se na tebe vztahuje. Jinak to nepoznáš. Já když si zadám svoji adresu v Mostě, tak na mně vypadne úplně jiná nabídka s jinými cenami, než na adrese třeba v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník china

No je to zajímavé, napíše to tam "Úvodní stránka > Zvýhodněná nabídka pro Váš region!"

 

Ale který je to region, to je záhada... Asi místo pro výmluvy operátorů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bufalobil

Ač pražák tak jsem zkusil poslat objednávku za těch 349 Kč. Jsem ve výpovědní lhůtě do konce května tak jsem zvědavý jak se k tomu UPC postaví. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bufalobil

Tak mi dneska volali a potvrdili že nabídka není určena pro Prahu. Poté mě přepojili na retenční oddělení a chlápek mi potvrdil že pro mě jako stávajícího klienta ikdyž ve výpovědní době jedině za 370 Kč(s wifi modemem) se závazkem na dva roky a nebo 500 Kč se závazkem na rok. Prý s tím nemůže nic udělat jiného takový mají pokyn. Dokonce mi doporučil nechat doběhnout výpověď do konce května a objednat od června na manželku znovu ale za těch 399 Kč a na rok. Tak jsem mu řekl že to možná udělám ale až za rok že dnes posílám objednávku na a1m.cz popřál mi hodně štěstí a přátelsky jsme se rozloučili. Tak jsem poslal objednávku a už mi volali a když jsem jim sdělil(blafoval) že musím podat výpověď v UPC a tedy smlouvu podepíšu až od července nabídli mi že když podepíšu už teď tak budu mít první měsíc zdarma :) Takže efektivně na rok za 230Kč měsíčně rychlost 40/10. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

nedávno jsem volal na UPC, že maj na internetu a v baráku výhodnější nabídku, tak jsem řekl že dvám výpověď. Volali z výpovědní a nabídli mi zdvojnásobení rychlosti internetu za stejnou cenu. Za mě úspech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bufalobil

Kolik a za kolik? Já měl posledních 4-5 let pokaždé slevu na rok 50%. Platil jsem 310 Kč i s modemem za 30/1. Kámoš na slevu kašlal a cáloval těch 570 Kč a někdy minulý měsíc mu velkoryse nabídli že mu zrychlí na 60/6 při stejné ceně akorát si musí zaplatit výměnu modemu za 400 Kč tak jim to odsouhlasil :)

Jo koukám že seš šalinář(bez urážky) takže asi měli citlivější pohled na věc. A nebo už je fakt seru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gloom

Tak jsem měl dnes taky telefonát od upc. K 31.5. mi končí všechny služby a tak jsem je požádal o nabídku za těch 350,- 40Mbit. Prý to nejde. Takže mi taky doporučili si službu objednat 1.6. jako nový zákazník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...