Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník Já

No nestačím se divit, jak často UPC poslední dobou čachruje s nabídkou a s cenama...

Najednou už lze mít 120 Mbit+100 Tv kanálů za 669 Kč včetně pronájmů zařízení !! A nejdnou už cena platí i pro stávající zákazníky služby Internet nebo Televize ! Nevím, ale že by se konečně vzpamatovali ?

Už potřetí za krátkou dobu upravili parametry služby na http://www.dostupnyinternet.cz. teď by mě ještě zajímalo, zda pokud bych chtěl ten internet + TV za 669 Kč a mám CA modul, tak jestli budu mít cenu nižší o pronájem STB anebo to budu platit i tak..protože pokud bych se dostal na nějakých 619 Kč, tak už je to konečně cenově přijatelná nabídka ! Proč to nešlo hned ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Já

Tak zase já :-) Objednal jsem si t os tím, že jsem zjistil na stránkách UPC, že bych měl mít nižší cenu o 70 Kč díky CA modulu co nebudu chtít pronajmout...Celkem rychle mi zavolala operátorka s tím, že m isdělila, že to je nabídka jen pro nové klienty. Zeptal jsem se ji jestli si se mně opravda už UPC dělá srandu a navedl jsem ji na stránky http://www.dostupnyinternet.cz/. Poté mi sdělila, že to je tedy i pro stávající klienty, kteří majá internet ANEBO televizi. Ale, že já mám OBOJÍ, tak to není pro mě. Musel jsem telefon položit, protože bych se neudržel. Po hovoru mě napadlo, že jsem ji mohl říct ať mě předá na patřičné oddělení s tím, že chci tedy vypovědět televizi, abych splňoval to jejich kritérium..No nic podám podnět na ČTÚ, protože po celé Ostravě (v MHD,v tisku,letáčky v internetu)se honosí výhodnou nabídkou a když ji potom někdo chce, tak mu sdělí, X milión výmluv, proč mu to nemůžou dát. UPC opravdu nestačí pokuty, co už od ČTÚ dostali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Já

Vědět dám. Jejich pracovník na chatu mi poradil ať znovu ještě napíšu kontaktním formuláem dotaz. Tak jsem napsal a jsem zvědav na další hovor, ale nedělám si žádné iluze..za poslední dva měsíce mám s UPC tolik špatných zkušeností (myšleno v komunikaci ohledně nabídky a ceně a vůbec celkovým přístupem k zákazníkovi), že si stejně neco vymyslí, odvykládají mi do telefonu klasickou nabídku, co nabízí na upc.cz (s tím, že ještě dodají, jak moc výhodné a bezkonkurenční to je). Poradím Ti, zkus si dát výpověď TV anebo internetu a pak si zažádej o tu výhodnou nabídku ,takto by ti měli vyhovět...Je to nelogické, ale pak bdueš splňovat to jejich nelogické kritérium, že si stávající zákazník, který využíva internet ANEBO TV. Prostě místo, aby se zamysleli na tím, proč jim poslední dobou utíká tolik zákazníků (u nás v Ostravě přechází hodně lidí k Podě), tak dělají vše proto, aby jim odcházeli i další lidi..Přitom teď ta jejich nabídka za 669 Kč (potažmo za 599 bez pronájmu STB) za 120 mbit + 100 programů je konečně nabídkou konkurenčně schopnou..769 Kč (respektive 699 Kč bez pronájmu) je, ale hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Já

Tak mi přišla na můj dlouhý meil jen krátkiá odpověď:

 

"Vámi dotazovaný balíček služeb Kombi Komfort 120+ za zvýhodněnou cenu 669 Kč včetně pronájmu zařízení je nabízen novým klientům. Tento balíček Vám můžeme nabídnout za poplatek 689 Kč + 70 Kč za pronájem modemu. V případě Vašeho zájmu o službu Kombi Komfort 120+ stačí zaslat potvrzení objednávky. Musíme upozornit, že pro příjem rychlosti internetu 120 Mb je třeba provést výměnu modemu."

 

Opět mi napsali, že se to týká jen nových klientů, přitom na těch stránkách je to napsáno jinak.

 

Nemám čas se s něma již dohadovat a dnes sepisuji výpověď, protože pokud si mě jakožto dlouholetého zákazníka neváží, tak nemá mdůvod u nich setrvávat.. škoda, že není taková konkurence v poskytování internetu, jak poslední dobou v mobilních službách.

 

Budu sepisovat i stížnost na ČTÚ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam teda vidim to, co údajně řikali na klientskym centru...

http://www.dostupnyinternet.cz/lokalni-nabidka/

Tato nabídka platí pro nové zákazníky UPC anebo stávající zákazníky služby Internet nebo Televize, kteří ji budou využívat minimálně 12 měsíců v rámci věrnostního portfolia.

upc.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

aha, už to vidím, já totiž koukal jen na nabídku internetu, kde o stávajících nic není. Nevšiml jsem si, že o těch stávajících se mluví jen v kombinaci internet+tv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...