Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník bufalobil

Dal jsem výpověď a po několika dnech mi volali z UPC jestli si to nechci rozmyslet. Měl jsem 30/1 za 310 kč i s modemem. Paní mi nabídla 40/4 za 370 kč i s modemem(zapomněl jsem se zeptat jestli je to wifi) ale závazek 2 roky :puker: se závazkem na 1 rok za 510 :scratch: Kč opravdu s nima už nemám chuť nic řešit tak jsem jí poslal do pérdele.Byla hrozně překvapená. Po 15 letech končím s UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bufalobil

Nevím jestli lepší ale levnější určitě.Objednal jsem 25/25 za 250 Kč od aim.Včera jsem byl otestovat u sousedky a šlapalo jak má. Tak uvidím. Fakt je že u nás v baráku na něm jedou jenom dva sousedi. Všichni ostatní mají UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je promo na 1. rok, podle ceníku je cena 450 Kč, v závorce pak mají 350 Kč, ale nepochopil sem za jakých podmínek ta cena je. Každopádně pokud potřebuji upload, tak to vyjde u UPC podstatně dráž.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hal

A1M = Netbox, 99 % konektivity berou od Netboxu (download) zbytek od 2 Connect. IPTV bere A1M taky od Netboxu. Na FFTH asi agregace nebude, ale A1M ma taky myslim take nejake WiFi zakazniky, tam asi ta agregace bude platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gloom

Jen by mě zajímalo, jestli by mi ještě snížili cenu, když mám svůj modem. Když jsem si chtěl objednat tuto nabídku, tak tam píšou o připojovacím poplatku 99,-, o pronájmu modemu 70,- a o poskytnuté službě 279,-. Službu, připojenou mám, modem mám ve vlastnictví a za 279,- by byl net super. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

gloom : *) Tato nabídka platí pro nové zákazníky služby UPC Internet, kteří ji budou využívat minimálně 12 měsíců v rámci věrnostního portfolia.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...