Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník china

Skončila mi sleva na 30/1, operátor KC prodloužit nemohl, může dávat jen standartní ceny -> retenční oddělení volalo dnes, 399,-/měs s modemem bez smlouvání, (standartní věrnostní sleva, jak mají pro nové klienty)/sleva garantována 2 roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcuser2006

Taky sdělím zkušenost - skončila roční sleva 30/1 za 388 Kč, dnes dojednána změna na 40/4 za 349 Kč vč. modemu na 2 roky. Změna bez jakýchkoli dalších poplatků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peliculiar
Taky sdělím zkušenost - skončila roční sleva 30/1 za 388 Kč, dnes dojednána změna na 40/4 za 349 Kč vč. modemu na 2 roky. Změna bez jakýchkoli dalších poplatků.
Mohl bys o tom dojednání napsat něco víc - rozvést to? ;) Většina z nás má zkušenost, že získat slevu od UPC stojí hodně úsilí a ani tak není jistá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník china

349,-/měs. je standartní cena pro nové zákazníky mimo Prahu (např. Chomutov, Most).

399,-/měs. je standartní cena pro nové zákazníky v Praze (nevím, jak jsou na tom ostatní velká města).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcuser2006
Taky sdělím zkušenost - skončila roční sleva 30/1 za 388 Kč, dnes dojednána změna na 40/4 za 349 Kč vč. modemu na 2 roky. Změna bez jakýchkoli dalších poplatků.
Mohl bys o tom dojednání napsat něco víc - rozvést to? ;) Většina z nás má zkušenost, že získat slevu od UPC stojí hodně úsilí a ani tak není jistá.

 

V první řadě upozorňuji, že nemám v hlavě jejich ceník, ale +- ty ceny sedí:

Zavolali jsme, co nám po roce s 388,- za 30/1 vč. modemu nabídnou - odpověď klasika: dáme běžnou cenu 570,-. Chtěli jsme info k výpovědi, poté nabídli slevu na 521,-. Odvětili jsme, že v MHD máme letáky na 349,- pro nové zákazníky vč. modemu za vyšší rychlost 40/4. Oni - fakt to nejde, bla bla bla ale počkejte, máme tu akci pro vaši oblast. Následovalo 2x přepojování na různá oddělení, kde jsme řekli, že chceme podmínky jako noví nebo výpověď.

 

Stálo to asi 10 min tel. handrkování, ale nakonec se zadařilo. Zásuvku už u nás stejně mají a podle mého na ni mají stejné náklady, ať už někdo je nebo není připojen, proto asi souhlasí.

 

Resumé: z nabídky 30/1 za 570,- slevili na 40/4 za 349,- vč. pronájmu modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník lumca

Podělím se o svou zkušenost s retenčním odd. UPC. Minulý týden mě skončila (už x-krát prodloužená) roční akce na net 30/1 za 310 Kč. Naběhla v posledním vyúčtování standartní cena 570 Kč. Zavolal jsem na KC s tím, co mám dál dělat. Velmi ochotně mě operátorka vysvětlila, že tuto akci již nelze prodloužit s tím, že to předají odpovědným a ti se do pěti pracovních dnů ozvou. Bylo to ve středu 4. června. Hned následující den volala operátorka a bez jakýchkoliv okolků nabídla akční cenu 349 Kč vč. pronájmu modemu (Technicolor 7200) a rychlost 40/4. Akční cena je platná dva roky a "věrnostní" závazek je na jeden rok. Po tuto dobu nelze připojení bez sankcí vypovědět. Dnes v poledne donesl technik nový modem (starý si vzal zpět) a do hodinky bylo vše funkční. Ještě mě změnili i tel. tarif na UPC start za 1 Kč z původního tarifu za 25 Kč. Takže z mé strany spokojenost. Platil jsem za 30/1 i s telefonem 336 Kč a nyní budu platit (taktéž i s telefonem) 350 Kč. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

lumca: vsad se, ze se tu najdou taci, kteri by kvuli 14 ušetřeným korunám tady brečeli i když dostanou download o 1/3 a upload o 9/3 vyšší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca

Nesázím se (ze zásady), ale dá se tomu snad i věřit. :D Byl jsem až překvapený jak hladce vše proběhlo. Největší strach jsem měl z výměny modemu, protože jsem u pár známých (zhruba před třemi lety) zažil situace, že net nefungoval (po odchodu technika) i několik desítek hodin a telefonáty na KC k ničemu nevedly. U mě "výpadek" trval necelou hodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gloom

Tak já nakonec vypověděl všechny služby a jako nový zákazník mám net 40/4 za 279,- s tím, že modem mám svůj. Na 3 měsíce TV za 1,-, kterou pak zruším. Takže spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...