Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník gloom

Tak jsem dnes přepojil tv z upc na sta a omlouvám se za mylné informace. Počítal jsem to včetně rádií. Takže nakonec jich bude tak do 60, ale nemůžu si pomoct, ale kvalita obrazu na sta se mi zdá lepší, než jsem měl na upc. Jen jsem byl dnes překvapen, že nemůžu chytit novu HD. Njn, nečtu, nevím. :-D Dle všeho ji nechytám ani na UPC, hlavně že přes UPC chytnu 2 kanály novy a z toho jeden je v tv popsán jako HD. Asi nějaká chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gloom

hpfunny: Děkuji za vysvětlení a omlouvám se za mou neznalost, ale ještě před týdnem jsem měl starou crt tv se settopboxem od upc a o HD kanály jsem se nezajímal. Nebylo proč. Takže jsem ani nesledoval zprávy o těchto změnách a dohledávat zpětně, proč je na Nova HD Nova SD, .... Až včera jsem si tak říkal, že i ta "Nova HD" stojí za starou bačkoru. :-D Ale dost OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Koukám, jak si tady všichni mnou ruce, jak dobře podepsali, ale lidi čtete ty smlouvy, co teď obchodáci posílají k podepsání? Ono je trošku rozdíl "cena na dva roky" a "minimální doba užívání 24 měsíců"... aby jste pak nezabrečeli nad ušetřenou dvacetikorunou měsíčně, když se budete muset stěhovat, nebo když po třech měsících příjde do domu optika s desetinásobnou rychlostí, poloviční cenou a diametrálně rozdílým přístupem k zákazníkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Toho posledního bych se bál nejmíň, protože i kdyby se nějakej zázračnej investor s optikou našel, tak hlavním problémem bude jeho vlastní konektivita ven. Tito optikáři jsou lákadlem jenom pro naprostý lamy, který o tom nic neví a nechají si nakukat modrý z nebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Co znám pár menších ISPíků, tak co si u UPC objednaj a zaplatí, to dostanou. Potíž je ovšem v tom, že většinou sami ti menší ISP nemají o nějak extra rychlou konektivitu zájem.

A pak teda není výjimkou ani to, že koncovej klioš dostane do baráku optiku a na ní je sotva 6 Mbps rychlost. Ale marketingově je ta optika trhák, to se musí nechat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zobin

Ja bych se byt Vami nejakemu zobecnovani vyhybal, mam taky optiku od maleho isp a je to lepsi a levnejsi nez upc, jenze v baraku, ze ktereho vidim na chalupu bohuzel jeste optiku nemaj, chybi preves ze sousedni ulice, takze tam zatim musim mit upc. Ale na jinem miste optiku mam a jedine omezeni je 100mbit switch s gigabit uplinkem, takze to realne jede "jen" 95/95, mam pocit, ze 100mbit switche davaj, aby to nemuseli shapovat, protoze vyssi rychlosti zatim oficialne nenabizeji. Ale zrovna tady mame jen gigabit media converter s vlastnim rouerem a leti to jak pichle prase, v konektivite problem rozhodne neni. Jedine, v cem je upc lepsi, je spolehlivost, optika obcas nejde, ale to nejspis souvisi s rozvojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Není to zobecňování, ale ekonomická realita. ISP s pár stovkama přípojek prostě nemá na to, aby koupil pořádnou konektivitu. Ten je rád, když všechny vydělaný prachy nacpe do budování sítí. A konektivitu stejně musí překoupit od nějakýho velkýho hráče, takže skončí u UPC, Telematiky, O2, ČRa apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...