Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Retencni oddeleni pritvrdilo, maji nervy, ale je poterba je mit pevnejsi. Nedavno mi koncilo obdobi, tak jsem zavolal na vypoved, mozna i nejaky papiry psal, mluvil jsem s nima 3x, ale na cenu, kterou jsem chtel, porad nechteli pristoupit, strasili s agregaci, ze konkurence bude mit poruchy, nevim co jeste, tak jsem jim rek, at to proste zrusej, nebo at zavolaj se srovnatelnou nabidkou, jako ma konkurence. Samozrejme, ze ta konkurence s optikou nas barak vubec pokryty nema, ale to jim prece nemusim rikat, ze.. Pak bylo chvili ticho, uz jsem myslel, ze to teda zrusej, ale volali mi 2 dny pred ukoncenim a nabidli to presne tak, jak jsem chtel :thumleft: Takze se nebat a klidne nekolikrat odmitnout, vzdycky si to prece clovek muze zridit za zvyhodnenou cenu pro noveho zakaznika, ale ta nebyva ani zdaleka tak vyhodna jako pro stavajiciho s velkou hubou :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník

Balicek Kombi Klasik 40+ cena vcetne balicku relax a nejakeho plus balicku

 

Cena 400Kc/mesic vcetne pronajmu HD settopboxu, modem mam vlastni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balicek Kombi Komfort 120 s uvazkem za 529,- (vsechna zarizeni mam odkoupene). Poslal jsem nepodepsanou vypoved sluzeb, cimz jsem inicioval kontakt z retencniho oddeleni. Operator nabidl nejdriv naprosto nesmyslnou slevu, tak jsem si vzal den na rozmysleni. Kdyz volal na druhy den, tak mel uz pripravenou vyse uvedenou nabidku.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jaká je aktuální zkušenost/situace při výpovědi zákazníka, co má internet 5/1 na dobu neurčitou a T30, měsíčně 370,-Kč? Rychlost vyhovuje, cena moc ne a věrnostní cena neláká, spíše láká 10 M za stejnou cenu jako to mají věrnostní 5/1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...