Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Tobě se zdá nabídka 40/4 za 449 Kč špatná ? Já jsem měl ještě před dvěma měsíci 30/1 za 569 Kč a žádnou lepší nabídku jsem nenašel.

600 za 30/1 je šílenství, to nesleduješ ani web upc, kde mají aspoň těch 40/4 za 449? :shock: a to se vsadim o svůj legendární gigabit, že pořád existuje celá řada lidí / firem, co platěj 5000 za 30/1 v historickym tarifu professional :puker:

 

z jaký seš čtvrti, že tam ještě neni žádná konkurence? :o to musí bejt nějakej malej domek, ne? tady u nás v kobylisích si ty paneláky mezi sebe rozdělilo centrio, poda a a1m

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Slamb :

Nevím, jestli 36 bytů je malý domek. Ve Strašnicích o jiné konkurenci nevím ( teda pokud nepočítám nějaké WiFi nebo ADSL ). Z mé zkušenosti není lepší situace ani na Žižkově, Vinohradech, Vršovicích. Klientem UPC jsem asi 15 let, nabídku sleduji pravidelně ( výhody jsou pouze pro nové klienty ). Zkus se zeptat někoho, kdo nebydlí v králíkárně na sídlišti, abys měl přehled o možnostech. Teď jsem konečně snad získal 120/12 za 599 Kč ( ještě nemám vyúčtování ), ale začínal jsem kdysi na 10/1 za 520 Kč.

Edit: Začínal jsem v 90.letech na vytáčeném připojení 40hal/min, tj 24 Kč/hod. rychlost už si nepamatuji.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsi prohrál svůj gigabit :) co budeš dělat?

ne, vážně? :shock: dyť v ceníku pořád ještě je, proč by ho tam teda nechávali? :cry:

to Slamb :

Nevím, jestli 36 bytů je malý domek. Ve Strašnicích o jiné konkurenci nevím ( teda pokud nepočítám nějaké WiFi nebo ADSL ). Z mé zkušenosti není lepší situace ani na Žižkově, Vinohradech, Vršovicích. Klientem UPC jsem asi 15 let, nabídku sleduji pravidelně ( výhody jsou pouze pro nové klienty ). Zkus se zeptat někoho, kdo nebydlí v králíkárně na sídlišti, abys měl přehled o možnostech. Teď jsem konečně snad získal 120/12 za 599 Kč ( ještě nemám vyúčtování ), ale začínal jsem kdysi na 10/1 za 520 Kč.

no jo, na tyhle menší starší sídlišťátka víc v centru bych zapomněl :? si pamatuju, že podél vršovický mělo upc celkem plno, ve strašnicích taky

když konkurence neni, pořád přece neni problém si nějakou vymyslet :lol:

jinak já kdysi začínal na 0,6/0,1 za 1200 :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...