Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Děkuji za odpověď. Ten 10/1 za 285,-Kč věrnostní cenu koukám, nemá nebo víte o něčem? Připadne mě velký skok, jak je v nabídce 5M a pak až 40M. Že není v nabídce něco mezi tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A k čemu by to bylo? Naprostá většina lidí v republice má rychlost do 20Mbps a žádnej problém v tom není. Nějaký honění se za nesmyslama je dobrý první týden, kdy si postahuješ pár kravin - pak tě to stejně omrzí a funguješ s pár Mbps tak na prohlížení netu a aktualizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slamb: Dle ceníku - strana 3 - 10/1 stojí 285,-Kč + modem, u nás je to wifi modem za 70,-Kč + T30. Nyní mám 5/1 + wifi modem + T30. Nepotřebuji pro své potřeby extra rychlosti, ta 10/1 by byla dobrá, jen je zarážející, že ve věrnostních mají 5/1 a pak až 40/1 a mezi tím nic v nabídce není. Kdyby byla 10/1 za cenu věrnostní 5/1. :thumleft:

http://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.dostupnyinternet.cz/plzensky ... a/1508-35/

když cvakneš na objednat, můžeš normálně vyplnit svoji adresu :)

jenom asi bude problém s tim, že už služby máš :lol:

 

A k čemu by to bylo? Naprostá většina lidí v republice má rychlost do 20Mbps a žádnej problém v tom není. Nějaký honění se za nesmyslama je dobrý první týden, kdy si postahuješ pár kravin - pak tě to stejně omrzí a funguješ s pár Mbps tak na prohlížení netu a aktualizace.

já stahuju každou chvíli něco, jenom je problém, že pořád ještě nejsou 10TB disky :lol: je mi líto to mazat, když to stojí tolik kreditu na úložiště :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Taky jsem měl takový období, ale pak mě to přešlo, dneska už to 2x 3TB úložiště ani nezapínám, abych něco sosal, všude jsou jenom ty kraviny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Tak ja ti nevím jak ty ale já mam takové období už několik let.

Poslední měsíc:

Datum Přijaté kB Odeslané kB

březen 2015 1340482754 kB 12388259 kB

1 278,38GB 11,81GB

Ve vybraném období bylo celkem přeneseno 1 290,2GB

 

ale většina je live strem nebo sledování filmu / seriálů online + nějaký ten film v 3D BL.

No a nejvíc net asi dostal zabrat když je nějaká reality šou a děti koukat na 5 -10 kamer/streamů najednou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Na sledování filmů online si vystačím i s tou dvacítkovou rychlostí, online 3D Blu-Ray ani nevím kde je k mání a na 5-10 kamer najednou fakt nekoukám a myslím, že nejsem jedinej :D Samozřejmě když to někdo využije, tak OK, ale běžnej user nemá nijak velkej datovej traffic v tom směru, aby kvůli tomu bylo ze strany ISP nutný hnát rychlosti do extrému. Je to víc marketingový divadlo, než nějakej skutečnej přínos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

No ono taky si vem že dříve stránka měla pár KB dat teď má Flas a videa a šplhá se občas i ke stovkám MB a pak mít takovou stránku načtenou za 10 vteřin a nebo za pár minut je dost rozdíl. OK uznávám že video se může dotáhnout při sledování ale jsou případy kdy je vide rychlejší než se dotahuje teda když jsem u babičky která má 10/1 a už i skype video konference má net problém a čekání na některé stránky otřes ale uznávám že ne každý potřebuje vše. Stejně jako u aut ne každý využije Ferrari když na naše silnice ti stačí trabant a odveze tě všude jen trochu později.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hnát rychlosti do extrému

já sem myslel rychlost jenom 100 Mb/s, tzn. 12,5 MB/s :shock:

každej ne úplně plečkózní mobil umí nahrávat UHD video a když se na něj bude chtít někdo podívat, třeba na youtube, tak datovej tok jednomu uživateli vyleze právě i k těm 100 Mb/s http://screenshot.cz/GMP8A/uhd.jpg

a že těch videí teď neni spousta, to neznamená, že během pár měsíců jich spousta nebude :) a sledování youtube videí určitě neni něco neobvyklýho, takže zase budeme číst nářky všude možně, jak se někomu něco seká a kdesi cosi, jenom kvůli tomu, že má pomalej internet

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...