Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník lumca

Tak to máš to samé (mě Tv nezajímá, net mám na IČ) jako já, akorát bez pronájmu modemu, páč máš vlastní. Já dávám přednost pronájmu, v případě poruchy se nemusím o nic starat, akorát zavolám na KC nahlásim problém a UPC ať se stará. A že ho přeplatím (respektive jeho prodejní cenu)? To je mě fuk, dávám přednost jistotě (přece jen net potřebuji neustále k podnikání) a mám více věcí takhle v pronájmu (nemyslím zrovna od UPC). Je to výhodnější, stála záruka, okamžitý servis, atd.! Nikdy by mě nenapadlo hádat se třeba (o těch vzpomínaných) čtrnáct korun.... To opravdu ne. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Tak já nakonec vypověděl všechny služby a jako nový zákazník mám net 40/4 za 279,- s tím, že modem mám svůj. Na 3 měsíce TV za 1,-, kterou pak zruším. Takže spokojenost.

 

Můžete mi prosím odepsat na koho jste novou smlouvu uzavíral ? ( znovu na sebe nebo někoho jiného ) ? Mně bylo řečeno, že když ji vypovím a následně znovu uzavřu, tak nový zákazník nebudu a ty nové ceny nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Tak to máš to samé (mě Tv nezajímá, net mám na IČ) jako já, akorát bez pronájmu modemu, páč máš vlastní. Já dávám přednost pronájmu, v případě poruchy se nemusím o nic starat, akorát zavolám na KC nahlásim problém a UPC ať se stará. A že ho přeplatím (respektive jeho prodejní cenu)? To je mě fuk, dávám přednost jistotě (přece jen net potřebuji neustále k podnikání) a mám více věcí takhle v pronájmu (nemyslím zrovna od UPC). Je to výhodnější, stála záruka, okamžitý servis, atd.! Nikdy by mě nenapadlo hádat se třeba (o těch vzpomínaných) čtrnáct korun.... To opravdu ne. :lol:

 

Když máš vlastní modem, tak máš úplně stejný servis, jako když bys ho měl v pronájmu ;) Jen s tím rozdílem, že v případě poruchy po záruce ti dají nový modem, který buď zaplatíš nebo pronájmeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi prosím odepsat na koho jste novou smlouvu uzavíral ? ( znovu na sebe nebo někoho jiného ) ? Mně bylo řečeno, že když ji vypovím a následně znovu uzavřu, tak nový zákazník nebudu a ty nové ceny nedostanu.

pokud smlouvu vypovíš, ta dojede a následně uzavřeš novou, tak co jinýho než novej zákazník bys byl? :shock:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Můžete mi prosím odepsat na koho jste novou smlouvu uzavíral ? ( znovu na sebe nebo někoho jiného ) ? Mně bylo řečeno, že když ji vypovím a následně znovu uzavřu, tak nový zákazník nebudu a ty nové ceny nedostanu.

pokud smlouvu vypovíš, ta dojede a následně uzavřeš novou, tak co jinýho než novej zákazník bys byl? :shock:

 

No zřejmě nemáš pravdu. Já jsem na linku volal a bylo mně řečeno, že pokud smlouvu vypovím a znovu přihlásím, tak nebudu nový zákazník. Mluvím o stejné osobě !! Když žiju sám, tak na jinou to přihlásit nemohu. Dokonce mě odkázali na jejich ceník str. 5, kde se píše : Novým klientem je klient , který s námi v danou chvíli na dané adrese nemá uzavřenou smlouvu na daný produkt a zároveň se jedná o nové koncové místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdřív musíš původní smlouvu ukončit, tzn. dosáhneš stavu, že na daný adrese nemáš nemáš smlouvu na danej produkt, jenom je třeba počkat na dojetí takový smlouvy, tzn. nelze dát výpověď na jednu smlouvu a ve výpovědní lhůtě uzavírat smlouvu novou a to nejspíš ani v případě, kdy bys objednával produkt jinej na stejný jméno a adresu, to je ta podmínka novýho koncovýho místa...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
nejdřív musíš původní smlouvu ukončit, tzn. dosáhneš stavu, že na daný adrese nemáš nemáš smlouvu na danej produkt, jenom je třeba počkat na dojetí takový smlouvy, tzn. nelze dát výpověď na jednu smlouvu a ve výpovědní lhůtě uzavírat smlouvu novou a to nejspíš ani v případě, kdy bys objednával produkt jinej na stejný jméno a adresu, to je ta podmínka novýho koncovýho místa...

 

Ano, i já jsem si to takhle vykládal, leč operátorka na lince mi řekla něco jinýho, tak ted opravdu nevím, co mám dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
nejdřív musíš původní smlouvu ukončit, tzn. dosáhneš stavu, že na daný adrese nemáš nemáš smlouvu na danej produkt, jenom je třeba počkat na dojetí takový smlouvy, tzn. nelze dát výpověď na jednu smlouvu a ve výpovědní lhůtě uzavírat smlouvu novou a to nejspíš ani v případě, kdy bys objednával produkt jinej na stejný jméno a adresu, to je ta podmínka novýho koncovýho místa...

 

Ano, i já jsem si to takhle vykládal, leč operátorka na lince mi řekla něco jinýho, tak ted opravdu nevím, co mám dělat.

 

Tak je to již vyřešeno, pravdu má Slamb...operátorka prostě neměla správné informace a udělala chybu. Ted jsem se zeptal na on-line chatu UPC na to samé a dostalo se mi té logické odpovědi jako od Slamba..tedy, po ukončení smlouvy a vrácení zařízení již nemám s UPC nic společného a pokud si druhý den po skončení objednám smlouvu novou, tak budu nový zákazník s nově dodaným zařízením. Jen nechápu tu logiku UPC, která je dle mého prostě debilní. Dlouholetého zákazníka, který jim léta platil nechají smlouvu zrušit, aby měl prostě starosti s vrácením zařízení apod., aby vzápjetí mu přivezli zařízení nové a s cenou jako nový zákazník. Tohle nikdy nepochopím, proč to nemohu dostat hned. :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Tak dnes zase po roce vyjednávání:

Stavajcí: Internet 10MB - 200kč

Pronájem WI-Fi modemu 70kč

 

Nově : Internet 10MB - 180kč

Pronájem Wi-Fi modemu 70kč

 

Stavajcí: TV-Komfort 260kč

Pronajem 2ks STB 100kč

Superfilm 157kč

Balíček Plus 0kč

Balíček filmbox Okč

 

Nově: TV - Komfort 250kč

Pronájem 2ks STB 100kč

Superfilm 195kč

Balíček Plus 0kč

Balíček Filmbox 0Kč

 

Takže celkově jsme ještě nějakou dvacku ušetřily.

Vše je na dva roky(což je lepší vždy to bylo jen na rok).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...