Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník bufalobil

jen zdanlive. u a1m bych se musel na rok upsat coz jsem u upc zatim nemusel. Taky jsem konzerva a upc mi slape nekolik let bez problemu. no a spolecna antena u nas v baraku neumi hd programy takze jedu pres upc a jejich koaxi jsem si po byte rozvedl kdyz jsem delal rekonstrukci bytu hezky pod omitkou. takze mi nikde neprekazi zadne kabely ci listy. Kdyz bych upc zrusil tak zasuvku vypnou komplet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Rozhodnutí čtú dávat max 20% smluvní pokutu je pěkná hovadina. když se člověk k něčemu uváže a pak brečí, že musí doplatit zbytek paušálu je jen jeho problém, měl na výběr se neuvazovat!

 

Ohledně UPC - podle mě to není obcházéní zákonu, mám kdykoliv možnost odejít od nich, ale prostě zpětně doplatím výhodu - za zbylé měsíce po nikom nechcou ani halíř. A taky máš na výběr - můžeš si to dát bez výhody, bude tě to stát o 300 víc a ve výsledku nikdy na tom nevyděláš, vždy jen proděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Těch 20% není rozhodnutí ČTÚ, ale je to v novele ZoEK. A tuto novelu vymyslel a předložil ke schválení jakejsi kkt z TOP09 jménem Husák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Agregace do NIX tam bude a uvádět by to měl každej ISP a ne fabulovat o rychlosti nebo uvádět (jak PODA) rychlost na vnitřní síti, která je obvykle každýmu k prdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Já

Jinak opravdu cenová politika UPC je prachzvláštní...Mě jejich operátor,sice na začátku měsíce říkal, že lepší cenu než 499+79+49(627 Kč) za pronájmy za 40 mbit + balíček klasik + 1 tém.balíček nemůže nabídnout...

Teď mám 30 Mbit za 310 kč + TV (digital starter+1 tém. balíček TV) za 132(STB nemám,mám svůj vlastní CA modul),celkem tedy za 442 Kč...

Teď se na jejich stránkách objevila akce na 40 mbit za 399 kč včetně pronájmu. to by znamenalo, že kdyby mi zachovali cenu TV, tak by se dalo dostat na cenu 531 Kč.

Dnes se mi ve schránce objevil letáček, že nabízí ten 40 mbit včetně pronájmu wifi modemu za 349 Kč ! (vlastně tu samou nabídku, co mají teď na netu za 399). To by znamenalo, že dkyby mi nechali Tv za 132, tak ta cena je konečně přijatelná a to 481 Kč.

Na letáčku není nikde napsáno, že je to pouze pro nové klienty...talže jim jdu znovu napsat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...