Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Na televizi se moc nedívám, ale přesto jsem si platil dost širokou nabídku (donedávna dokonce Supreme). Teď zmizelo i to málo, co jsem sledoval (komplet F1, Moto GP vč. tréninků - na SD mazanicích to sledovat nebudu). Obávám se, že skončil jakýkoliv důvod platit dál. Vzhledem k jejich "nekomunikaci" se zdá, že o mých 15 000,- co za to ročně UPC ode mě dostane, vůbec nestojí. To co mi zůstalo na sledování, to chytím na kus drátu. Dám jim čas do prázdnin, víc čekat nebudu a to jsem na kabelu už od existence společnosti TES Litvínov, následně Karneval, dnes UPC.

 

Ani jeden z programů, které přibyly za poslední cca 3 roky mi nehrál na obrazovce souvisle déle než 10 vteřin (jen při přepínání), to svědčí o tom, že pro mě nic sledovatelného nevysílají, a že pro mě byly přidány naprosto zbytečně. Vlastně jeden mi občas hraje - Retro, ale to je výjimka potvrzující pravidlo, bez které se obejdu. Když se na to logicky podívám, měsíční platba, kterou platím, je za ten jeden program luxus, za který už mi to nestojí. V podstatě mohli vypnout 90% programů a byla velká šance, že bych to ani nezjistil. Z principu by se mi to asi taky nelíbilo, ale pořád by to bylo lepší, než je to teď.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Poskytovatel neručí za nedostupnost služby v případě výpadku služby ze strany vysílatelů.

 

http://www.upc.cz/pdf/specifikace_sluzeb_20120301.pdf

docela si protiřečíš. služba dostupná je, jen UPC ji přestalo nabízet, to že UPC z to nechce platit nikoho nezajímá.

Kde je ta služba dostupná? Když to Nova nezpřístupní UPC, tak prostě dostupná není. A kdyby to Nova zpřístupnila, tak není důvod, aby to UPC nedalo zpátky do nabídky.

Na satelitu Nova sport normálně vysílá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lokomotiwa
Na televizi se moc nedívám, ale přesto jsem si platil dost širokou nabídku (donedávna dokonce Supreme). Teď zmizelo i to málo, co jsem sledoval (komplet F1, Moto GP vč. tréninků - na SD mazanicích to sledovat nebudu). Obávám se, že skončil jakýkoliv důvod platit dál. Vzhledem k jejich "nekomunikaci" se zdá, že o mých 15 000,- co za to ročně UPC ode mě dostane, vůbec nestojí. To co mi zůstalo na sledování, to chytím na kus drátu. Dám jim čas do prázdnin, víc čekat nebudu a to jsem na kabelu už od existence společnosti TES Litvínov, následně Karneval, dnes UPC.

 

Ani jeden z programů, které přibyly za poslední cca 3 roky mi nehrál na obrazovce souvisle déle než 10 vteřin (jen při přepínání), to svědčí o tom, že pro mě nic sledovatelného nevysílají, a že pro mě byly přidány naprosto zbytečně. Vlastně jeden mi občas hraje - Retro, ale to je výjimka potvrzující pravidlo, bez které se obejdu. Když se na to logicky podívám, měsíční platba, kterou platím, je za ten jeden program luxus, za který už mi to nestojí. V podstatě mohli vypnout 90% programů a byla velká šance, že bych to ani nezjistil. Z principu by se mi to asi taky nelíbilo, ale pořád by to bylo lepší, než je to teď.

 

Máte naprostou pravdu. I já jsem u kabelové televize snad od počátku. Dříve snad Kabel Net, nyní UPC (cca.20 let). Už jsem si za ta léta na ledacos zvyknul, ale tento poslední krok byl u mě tou pověstnou poslední kapkou. Já osobně jsem zatím omezil nabídku UPC na tu nejzákladnější nabídku (ode dneška jsem přešel z Kombi Komfort 120+ na kombinaci služeb Kombi Klasik 5+) Můj měsíční paušál se snížil cca o 400,- Kč. Je to takovej můj malej soukromej protest proti praktikám UPC :-) (jen podotýkám, že přejít na nižší tarif u věrnostních programů lze jednou měsíčně zcela zdarma). Nyní čekám, jak se situace dále vyvine. Pokud by snad došlo k nápravě (v to ale v nejbližší době moc nedoufám, zvlášť po letité zkušenosti s fungováním společnosti UPC) jsem ochoten se zpátky vrátit k užívání původních služeb a tím i navýšení mojí ceny za poskytování služeb. Tímto vyzývám i Vás, další nespokojence, zda nechcete přistoupit k něčemu podobnému (rozsah je na samozřejmě na Vás). Chtěl bych věřit tomu, že pokud více lidí zareaguje obdobně, mohlo by to UPC začít bolet a třeba snad by mohlo dojít k nápravě... Opakuji, jde jen o dočasný krok, pokud UPC obnoví alespoň HD vysílání programů Nova, Nova Cinema a Fanda, můj protest skončí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano byli přidány z důvodu konkurenčního boje a ne z milodaru.

mě vadí že je to krok zpět odebíraní HD programů

tobě když někdo něco sebere nebo zruší tak ti to je jedno?

To už je jedno z jakého důvodu byly přidány :)

Ano, je to krok zpět, ale evidentně to nova udělala na truc a UPC může jednině jednat o jejich znovuzařazení. Což všichni doufáme, že činní.

Přijde na to. Jestliže nemám smluvně dáno, že na tu konkrétní věc mám nárok nebo že je to přesně ta věc, kterou si platím, tak mi to jedno je.

 

Jinak ve VOP to byl článek 2.4 ale koukám, že ty nové jsou hodně ořezané a už to tam není.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sporták
Ukončení vysílání Novy Sport v nabídce kabelové televize UPC

 

Vážené dámy a pánové.

 

Vysílání Novy Sport a Novy Sport HD je k 1. 4. ukončeno. Novu Sport nahrazujeme programem Slovak Sport TV.2, který přináší exklusivní utkání z fotbalové Premier League, zápasy WTA a mnoho dalších světových sportovních událostí, a to vše i v HD kvalitě. Premier League tak bude dostupná pro všechny klienty nabídky KOMFORT, ale také v tematickém balíčku SPORT. Novinkou je také start „jedničky“ v nejlepší obrazové kvalitě.

 

Konkrétní řazení programů (platí pro tovární nastavení digitálního přijímače UPC):

Slovak Sport TV.2, pozice 44

Slovak Sport TV.2 HD, pozice 131 (nově dostupné také pro klienty tematického balíčku SPORT)

Slovak Sport TV.1, pozice 46 (beze změny)

Slovak Sport TV.1 HD, pozice 99

 

 

Věříme, že v budoucnu Vám Novu Sport opět budeme moci nabídnout.

 

Vaše UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...