Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

c12345 píše:Na " věrnostní období" mám pouze jeden názor - SVIŃÁRNA NEJVĚTŠÍHO KALIBRU...... a můžete ostatní obdivovatelé UPC psát co chcete....

 

 

A kto ti preboha prikazuje vyuzivat vernostnu zlavu? Ved si mozes aktivovat sluzby bez nej za plnu cenu a mas pokoj a nemusis sa rozculovat...

 

 

A kde jsem psal, že mám věrnostní slevu???? Já jsem pouze konstatoval jaký názor mám " na věrnostní slevu" ... nic víc... nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na " věrnostní období" mám pouze jeden názor - SVIŃÁRNA NEJVĚTŠÍHO KALIBRU...... a můžete ostatní obdivovatelé UPC psát co chcete....

Já tu věrnostní slevu mám. A vím za jakých podmínek. A vím, co mne čeká když podmínky nedodržím. Tak nechápu v čem je problém. A nejsem žádný obdivovatel UPC. Prostě jsem dostal na výběr a vybral jsem si. Dobrovolně. Nikdo mi nic nenutil. Takže váš názor je zatraceně moc "mimo mísu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Ale vždyť jí klidně tu věrností slevu mějte nikdo Vám to nebere. Přečetl jste si to, souhlasíte s tím tak to je " v pořádku". Ale je spousta klientů, kteří si tu smlouvu také přečetli a nepodepsali , protože s ní zkrátka nesouhlasí. Vyjádřil jsem pouze svůj názor a Vy hned píšete, že můj názor je zatraceně mimo mísu. Já Vám také nepíšu, že svým příspěvkem se označujete za člověka, který musí mít za každou cenu pravdu a jedině jeho názor je správný, ale takhle to nechodí. Já jí zkrátka nemám a jedním z důvodů může být i toto :ČTÚ popisuje kreativitu u jednoho z významných poskytovatelů, který uzavírá smlouvy pouze formálně označené jako smlouvy na dobu neurčitou, nicméně pokud účastník odebírá služby v určitém „věrnostním období“ (12 měsíců), je mu poskytována tzv. „věrnostní sleva“. Účastník sice má kdykoliv možnost smlouvu na dobu neurčitou vypovědět, avšak v případě, že tak učiní, je mu v plné výši doúčtován rozdíl mezi cenou bez poskytnuté slevy a cenou zlevněnou.

 

„Z uvedeného je zřejmé, že by tímto způsobem mohla být obcházena zákonná limitace, a uvedený postup proto bude předmětem dalšího šetření,“ konstatoval úřad. Na náš následný dotaz ČTÚ upřesnil, že jde o společnost UPC. Takže si laskavě nechte svůj názor a nám zase nechte ten náš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Až ČTÚ pravomocně rozhodne, pak má smysl vypisovat cosi o tom, že UPC nejedná jak má. Zatím je to skutečně mimo mísu a navíc - jak tady už zaznělo - věrnostní sleva není žádná povinnost. Komu se tato nabídka nelíbí, ať si uzavře klasickou smlouvu, kterou pak může kdykoliv vypovědět bez sankcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

YABAKA píše : Až ČTÚ pravomocně rozhodne, pak má smysl vypisovat cosi o tom, že UPC nejedná jak má. Zatím je to skutečně mimo mísu a navíc - jak tady už zaznělo - věrnostní sleva není žádná povinnost. Komu se tato nabídka nelíbí, ať si uzavře klasickou smlouvu, kterou pak může kdykoliv vypovědět bez sankcí.

 

 

-tak samozřejmě nikde jsem nepsal, že UPC něco porušuje, ale citoval jsem ze zdroje : http://www.mobilmania.cz/clanky/ctu-kon ... fault.aspx

- samozřejmě je třeba vyčkat rozhodnutí

-samozřejmě každý má právo se rozhodnout podle svého

- samozřejmě má každý právo na svůj názor, já ten jiný taky neodsuzuji a rozhodně nikde netvrdím, že je "mimo mísu"

Takže by to taky chtělo trochu tolerance s jinými názory .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...