Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

Yabako, prosím pěkně, sklapni! Z většiny tvých postů je mi pomalu víc špatně, než z Jackových nacionalistických postů. Takže tě prosím, už si tu svou obhajobu UPC a mizerné legislativy - která mimo jiné třeba umožňuje UPC nepustit zákazníka bez pokuty, pokud změní pro něj to nejdůležitější, tedy programovou nabídku, kterou by naopak UPC, jako televizní operátor, mělo zákazníkovi garantovat nebo ho prostě pustit - laskavě odpusť. Věřím, že nejsem jediný, kdo už toho má plné zuby. Zejména když neustále omíláš to samé.

 

Edit: A tvé operování terestrickým multiplexem 4 je také nanejvýš trapné. Operátor toho multiplexu totiž ty programy dává divákům zadarmo a účtuje jen od televizí. UPC účtuje naopak od diváků a v tom je ten zásadní rozdíl a proto je tvé srovnání naprosto mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý pane Yabako, co jsem chtěl, jsem myslím srozumitelně napsal. Výčtem dostupné konkurence (sídliště Lužiny v Praze) jsem Vám doufám také dokázal, že ten Váš pověstný "leda prd" bude zřejmě někde jinde (že by u Vás? ;-) ).

U UPC jsem především kvůli broadbandu již velmi dlouho a vždy poměrně spokojenost. A vzhledem k nějaké akční ceně celého balíčku, který mi telefonicky nabídli někdy před rokem (do té doby jsem UPC považoval za solidní firmu, tedy jsem na balíček s novým HD PVR boxem kývnul), je výpověď služeb nyní problematičtější. UPC začalo své zákazníky "uvazovat" a takového poté jentak nepustí. Musím čekat ještě několik měsíců. Takže slovo masochista možná používejte spíše doma v soukromí, zde působí nesmyslně a trapně ;-)

 

Co se Multiplexu 4 týče, tak se v případě Novy HD celou dobu jednalo o ZKUŠEBNÍ VYSÍLÁNÍ. Bylo to dostatečně prezentováno (oficiálně). Majitel Muxu4 Pařízek Novu HD šířil v podstatě pouze na svoje náklady. Jakmile došlo k naplnění kapacity max. datového toku celého multiplexu zaplacenými programy, Nova HD zmizela. V tomto ale vidím naprostou logiku, ikdyž je hloupé, že "nejsledovanější" TV v Česku si není jako jediná schopná HDTV v terestrice zaplatit. Sice nevím, kde jste tenkrát byl a nebo, jestli se toho času opět neprojevil ten Váš "mozkový prd", ale nevole kvůli ztrátě tohoto HD kanálu byla dosti veliká! A to i přes fakt, že Nova HD měla ke konci bitrate i pod 5Mbps (což je pro FullHD rozlišení spíše nedostačující).

Zjišťujte si předem fakta, ať pak nepůsobíte hloupě :lol:

 

Abych držel linii threadu, tak na závěr opět zdůrazním myšlenku, že je pro mě momentálně nepochopitelné, proč platit službu Mini. V Praze je teď v terestrice dokonce více volně šířených programů, než nabízí tento placený balík. A to vč. šesti HD kanálů - ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, Prima HD, Prima Coll HD a místní TV13 HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že do fóra přispívají zaměstnanci UPC a nebo snad lidé s doslova "brilantní" inteligencí? :D

 

1) platím si vyšší službu a při zřizování této jsem byl "nalákán" mj. i na to, že jako bonus budu mít k dispozici za mírný poplatek základní programy v HD kvalitě v rámci dvb-t od UPC (proč jinak bych měl za tuhle doplňkovou službu platit, když mám v Praze ve skutečné terestrice asi 40 programů zdarma, vč. 5 programů v HD kvalitě (mimochodem HD považuji dnes již za standard). Nezajímá mě, že se Nova s UPC hádají. Neplatím si Novu, ale UPC a jsem tedy zákazníkem právě UPC.

2) o konkurenci jsem se příliš nezajímal, ale na našem sídlišti ještě působí společnost Centrio a Netbox (který se teď nejspíš nějak přejmenoval - byl nějaký leták ve schránce). Soused si zase pochvaluje O2TV.

 

Nejspíše sem nějací píší. A také sem píší lidé, kteří nemají růžové brýle, mají normální zdravý selský rozum, nemyslí si, že jsou středobodem vesmíru, věci řeší, nejen tlachají a čtou než se zeptají nebo něco plácnou. A také lidé, kteří jsou trolové a rádi rozpoutávají flame wars apod.

 

ad1) Vyšší službou myslím vyšší než tu, co máte. Jestliže máte Digi Mini, vyšší služba je Klasik nebo Komfort. Jestliže máte vyšší službu, je k tomu Digi Mini pouze bonus zdarma, který defacto nemůžete ani nárokovat. Můžete být rád, že to jde a to je vše. Službu ukončete, když už Vám nevyhovuje. HD není standard (ikdyž bychom všichni rádi, aby už byl). UPC se s CET21 již dohodli. UPC je firma, potřebuje vydělávat, není to charita nebo příspěvková organizace. Ano, snaží se samozřejmě, aby byli zákazníci spokojeni, jinak by žádné neměli a mohli by zavřít krám. Ale rozhodně Vás nebudou dotovat, aby Vám dali HD kanály od Novy, za které patrně platí více než dříve. A kdyby zdražili tu nabídku, tak by se Vám to též nelíbilo.

ad2) Tak nevím, který poskytovatel IPTV vám dá normální DVB-T signál. V případě satelitu nebo IPTV je nutný u každé TV další přijímač (popř. CA modul). To už pak můžete mít i více zařízení od UPC. Je třeba zvážit všechna pro a proti a rozhodnout se dle sebe, co je pro Vás nejvýhodnější.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Yabako, prosím pěkně, sklapni! Z většiny tvých postů je mi pomalu víc špatně, než z Jackových nacionalistických postů. Takže tě prosím, už si tu svou obhajobu UPC a mizerné legislativy - která mimo jiné třeba umožňuje UPC nepustit zákazníka bez pokuty, pokud změní pro něj to nejdůležitější, tedy programovou nabídku, kterou by naopak UPC, jako televizní operátor, mělo zákazníkovi garantovat nebo ho prostě pustit - laskavě odpusť. Věřím, že nejsem jediný, kdo už toho má plné zuby. Zejména když neustále omíláš to samé.

 

Edit: A tvé operování terestrickým multiplexem 4 je také nanejvýš trapné. Operátor toho multiplexu totiž ty programy dává divákům zadarmo a účtuje jen od televizí. UPC účtuje naopak od diváků a v tom je ten zásadní rozdíl a proto je tvé srovnání naprosto mimo.

Víš co ty trumpeto - když se ti UPC nelíbí, tak táhni do zadní části těla a nepruď. A že si neumíš před podpisem smlouvy přečíst všeobecný podmínky, kde se o možnosti změny programový nabídky ze strany providera píše, je jenom tvoje blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Marku-26, máte naprostou pravdu. Jen snad místo těch brýlí růžových mají někteří přispěvatelé brýle normální - dioptrické (které ovšem nechali ležet někde na stolku). Jak jinak si totiž vysvětlit Váš docela nesmyslný příspěvek, který zřejmě jen krom nutnosti se tu veřejně odprezentovat, pourážet ostatní a za každou cenu omluvit (pochválit?) nadnárodní firmu UPC... nepřináší vůbec nic. Takže, kdybych teď poslechl Vaše rady, tak si mám ke své službě KOMFORT + HBO + INTERNET + WIFI router + Digi MINI + HD PVR dokoupit ještě jednou službu KOMFORT??? Cože? :roll:

Vše jsem ale už, myslím, srozumitelně popsal v předchozích příspěvcích, vč. obecné, ale přesto klíčové otázky o logičnosti placení služby Digi Mini. Víte, já právě myslím, že nejhorší "diskutéři" jsou tací, kteří si ani nepřečtou celý příspěvek, na který se pak snaží reagovat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte tedy službu Komfort a Digi Mini (viz. vyúčtování), ale jen Komfort. proto, když tady píšete, že využíváte službu Digi Mini, uvádíte zavádějící informace. U Služby Komfort Vám chybí nějaké kanály oproti tomu, co má UPC uvedeno na svých stránkách? Navíc, když si přečtete VOP, tak zjistíte, že si UPC může kanály měnit, z logiky věci je nemůže nikdy garantovat (leda, že by si daný kanál sami vyráběli).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Marek-26: Z jaké logiky věci? Z logiky věci je UPC televizní operátor, který láká zákazníky na konkrétní televizní nabídku. Z logiky věci by tedy naopak měl tuto nabídku garantovat a pokud ji změní, tak na to zákazníka upozornit a pokud zákazník nesouhlasí se změnou, tak ho prostě pustit bez sankce. Cokoliv jiného je jen okrádání zákazníků a je milionkrát jedno, že je to ve VOD, to z UPC slušnou společnost nedělá. Koneckonců i ty tolik kritizované ČD zákazníkovi umožní v případě zpoždění, i když nebylo na jejich straně, vrátit neprojetou část jízdenky. Proč něco podobného nedokáže UPC prostě nechápu.

 

Yabaka: Á, pán ukázal, že nemá žádné argumenty a je jen typický internetový sprosťák. Jen tak dál a možná i adminovi konečně dojde, že jsi zralý na ban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... V Praze je teď v terestrice dokonce více volně šířených programů, než nabízí tento placený balík. A to vč. šesti HD kanálů - ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, Prima HD, Prima Coll HD a místní TV13 HD.

 

Pokud do toho započítáte i ty programy co vysílají 2x a spoustu kvalitních reklamních kanálů tak ano.

 

No z těch HD stanic nám chybí pustit jen ta Prima COOL HD, ale v době kdy se zaváděla do kabelu, ještě terestricky nevysílala.

Nabídka v DVBT se neustále mění, takže není jednoduché na ni globálně reagovat.

A pokud máte pocit, že bez programu TV13 HD nemůžete být, tak se u něj poptejte proč nejsou v nabídce UPC. Měl by to být především jejich zájem jako i ostatních stanic které také nejsou ...

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 PENO:

Doporučuji se obrátit na ČTU nebo ČOI co vám k tomu řeknou.

Bohužel právo na změnu programové nabídky bude mít jakýkoli operátor.

Ve vaší základní nabídce (tuším, že jste psal Klasik) program Nova HD vysílá.

Bohužel Nova považuje své HD programy za prémiové a podle toho se chovají obě strany.

 

Jak již bylo jinde psáno, tak i TV Prima považuje své HD (ale i SD) programy za prémiový obsah, tak ještě uvidíme co bude následovat.

 

A mimo to Praha není pupek světa ... a jinde tolik programů v DVBT není.

 

Na to aby jste v Praze chytal všechno ze vzduchu mnohde nestačí 2 antény a to, že máte štěstí a chytáte to na "kus drátu" buďte jen rád

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek-26: Z jaké logiky věci? Z logiky věci je UPC televizní operátor, který láká zákazníky na konkrétní televizní nabídku. Z logiky věci by tedy naopak měl tuto nabídku garantovat a pokud ji změní, tak na to zákazníka upozornit a pokud zákazník nesouhlasí se změnou, tak ho prostě pustit bez sankce. Cokoliv jiného je jen okrádání zákazníků a je milionkrát jedno, že je to ve VOD, to z UPC slušnou společnost nedělá. Koneckonců i ty tolik kritizované ČD zákazníkovi umožní v případě zpoždění, i když nebylo na jejich straně, vrátit neprojetou část jízdenky. Proč něco podobného nedokáže UPC prostě nechápu.

 

Yabaka: Á, pán ukázal, že nemá žádné argumenty a je jen typický internetový sprosťák. Jen tak dál a možná i adminovi konečně dojde, že jsi zralý na ban.

No když něco jen přeprodáváte, nikdy nemůžete nic plně garantovat. Ano, láká na televizní nabídku, ale vždy na to, co je aktuální a i v podmínkách má, že se může kdykoliv cokoliv změnit. Viz. teď "spor" s CET21. Vypršela smlouva a nedohodli se na nových podmínkách. Jak mají zaručit něco v těchto případech?

A navíc ty HD kanály od Novy UPC přidalo do nabídky bez změny ceny. Nějaké následné zlevnění tedy moc nepřipadá v úvahu. Takže příměr s ČD je irelevantní. To je jako kdyby Vám ČD v rámci nějaké akce dali cestu první třídou za cenu cesty ve druhé třídě a vy poté chtěl vyplatit zpět jízdenku za plnou cenu první třídy.

UPC garantuje min. počet kanálů, ne jejich přesnou skladbu. Uzavřením smlouvy přistupujete na tyto podmínky. Nelíbí se vám podmínky? Neměl jste smlouvu za těchto podmínek uzavírat.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...