Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

Tak já jsem teď DVB-T komplet přeladil a jede mi jen Nova HD a i ta jen jako upscale. A v DVB-C je Nova HD (stejně jako Nova Cinema HD a Fanda HD) zakódovaná, takže to opravdu napovídá spíš tomu, co psal technik, tedy že UPC už považuje všechny HD kanály Novy za nadstandard a do Digi Mini už je dávat nebude. Pak by ale také možná bylo fér zrušit ten upscale Novy a nahradit ho něčím, co v terestrice vysílá, třeba Prima Cool HD. Ale to už je nakonec věc UPC, jak s Digi Mini naloží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do všech digitálních nabídek. Digi Mini je stále brána jako CATV.

 

A není to ani tak o tom, jestli UPC považuje ty HD kanály za prémiové, ale spíše CET21. Dříve je UPC mělo dle zpráv na netu za hubičku a nyní za ně asi bude s novou smlouvou už platit.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Takže je to dnes úplně jinak. Včera mně 2x potvrdili, že ty HD budou i v digi-mini, proto jsem to tady včera psal. Dnes už mluví jinak. Prý to zase nebude !!! Takže Nova HD, který v digi-mini byla již nebude. Navíc lžou. Mně tvrdí, že to na na netu nemají, posílám jim odkaz, kde to mají a oni mi klidně odpoví, že nemám pravu já, že to tam nemají, tak asi jsou ještě jiné stránky UPC. Zde to mají jasně zaškrtnuté u mini : http://www.upc.cz/televize/programy/ obrázek si udělejte každý sám, ale co od nich jiného čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

 

Tuhle zprávu tam dali až dnes se včerejším datumem. Včera tam nebyla. Zde zase mají, že tam ty programy budou : http://www.upc.cz/o-upc/pro-novinare/

prostě klasika upc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník josef3

Hlavně že do včerejška nova Hd šla i v digi mini i když v SD kvalitě. Myslím že potřebují nalákat diváky na dražší balíček kde hd jsou, ale opak je pravdou ubytek zákazníků ještě urychlej sám vážně uvažuji že se jim na to vykašlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Takže je to dnes úplně jinak. Včera mně 2x potvrdili, že ty HD budou i v digi-mini, proto jsem to tady včera psal. Dnes už mluví jinak. Prý to zase nebude !!! Takže Nova HD, který v digi-mini byla již nebude. Navíc lžou. Mně tvrdí, že to na na netu nemají, posílám jim odkaz, kde to mají a oni mi klidně odpoví, že nemám pravu já, že to tam nemají, tak asi jsou ještě jiné stránky UPC. Zde to mají jasně zaškrtnuté u mini : http://www.upc.cz/televize/programy/ obrázek si udělejte každý sám, ale co od nich jiného čekat.

 

Zaškrtnuté to mají, a četl jsi i popis ?

 

Nova HD: Česká jednička mezi komerčními televizemi: filmy, seriály, dokumenty, sport, domácí a zahraniční zpravodajství. 24 hodin denně, česky, jak ve standardním rozlišení, tak v HD kvalitě (v nabídce Digi Mini pouze v SD)

.

to samé u NovaCinema a FANDA

 

Ale netuším, jestli to tam bylo už včera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...