Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník

JSME V ČESKU

Nejsme na Slovensku ale v Česku proto CHCI NOVU SPORT a ostatní v HD kvalitě co si platím a né Slovák Sport.Zajímá mně Česká liga,F1 A MOTO GP.

Nechci slyšet že jednání pokračují chci jasnou odpověď od kdy bude obnoveno vysílání stanic NOVA A OSTATNÍ V HD.

Jinak ukončím smlouvu což doporučuji i ostatním a budeme jednat s RADOU PRO ROZHLASOVÉ A TELAVIZNÍ VYSÍLÁNÍ.

Děkuji Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Typickej blábol, samozřejmě nebude jednat vůbec s nikým a dokud má od UPC net a TV v nějakým balíku za pár korun, tak ani neukončí smlouvu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

Nejsme na Slovensku ale v Česku proto CHCI NOVU SPORT a ostatní v HD kvalitě co si platím a né Slovák Sport.

Ako si na to prisiel, ze si platis prave Nova Sport a ostatne v HD kvalite a nie Slovak Sport???

Ja mam ale podobny problem, roky si kupujem gumenych medvedikov Haribo a najradsej mam tych zltych. No v poslednom case je v tom sacku tych zltych stale menej a menej na ukor cervenych, ktore mi tak nechutia. Mam sa obratit na obchodnu inspekciu alebo na potravinarsku komoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jedna věc jistá,když objednával UPC tak tam byl Nova Sport a 25 HD programu tak nemluvte o otravování když nekdo chce jenom podmínky které si objednal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si u UPC objednával služby,tak v nabídce byla stanice ESPN a 0 HD stanic.ESPN v nabídce už nemám,zato je tam 30 HD stanic.Někdo namítne,že rozdíl mezi Nova sport a ESPN je v tom,že ESPN ukončila vysílání,ale Nova Sport vysílá dál.Hold skončila smlouva na vysílání v síti UPC.Ano,velká chyba je na straně UPC,protože o tom,že jí končí smlouva věděly a nechali to vyhnít do situace,jaká momentálně je.

Jinak ve smlouvě nikde nejsou vypsaný stanice,které v době podpisu musíte přijímat.V rámci smlouvy musí vysílat must carry v nejnižší nabídce a tam Nova Sport nefiguruje a ani HD verze Novy tam není.Dále vám musí poskytovat v nejnižší nabídce mini-20 tv stanic,klasik-50tv stanic,komfort-100 tv stanic.Myslím,že tyto podmínky UPC splnuje a jestli ne,tak reklamovat.Hold ale nevyreklamujete to,že vám chybí Nova Sport.A jestli se vám to nelíbí,tak o tom pořád nepsat na fora a dát výpověď.Většinou ten,kdo pořád mluví o tom,že udělá to a to,neudělá vůbec nic

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
JSME V ČESKU

Nejsme na Slovensku ale v Česku proto CHCI NOVU SPORT a ostatní v HD kvalitě co si platím a né Slovák Sport.Zajímá mně Česká liga,F1 A MOTO GP.

Nechci slyšet že jednání pokračují chci jasnou odpověď od kdy bude obnoveno vysílání stanic NOVA A OSTATNÍ V HD.

Jinak ukončím smlouvu což doporučuji i ostatním a budeme jednat s RADOU PRO ROZHLASOVÉ A TELAVIZNÍ VYSÍLÁNÍ.

Děkuji Standa

A já chci KinoCS a DokuCS a MuzikaCS ... a taky nic.

Jednejte si Standové s kým chcete, ukončujte (aspon budete mít klid na duši), beztak nic nezmůžete, páč zodpovědný za svůj byznys je podnikatelský subjekt a nikoliv "ukřivděný pohled" zákazníka :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dr.dousek

Ještě že platím za kabelovku jen 2 kila a na Novu téměř nekoukám. F1 si pustím v HD jednou za 14 dnů na Skylinku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nejsme na Slovensku ale v Česku proto CHCI NOVU SPORT a ostatní v HD kvalitě co si platím a né Slovák Sport.

Ako si na to prisiel, ze si platis prave Nova Sport a ostatne v HD kvalite a nie Slovak Sport???

Ja mam ale podobny problem, roky si kupujem gumenych medvedikov Haribo a najradsej mam tych zltych. No v poslednom case je v tom sacku tych zltych stale menej a menej na ukor cervenych, ktore mi tak nechutia. Mam sa obratit na obchodnu inspekciu alebo na potravinarsku komoru?

To je tipické pro Česko než trvat na svých právech proti šmejdům tak radši budu napadat druhého.

Smlouvu jsem podepsal při jasné nabídce HD programů za nemalé peníze a ta mi je nyní odebrána bez jekékoli náhrady .Kolik to dělá asi peněz celkově u všech zákazníků jako jsem já?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...