Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

[list=]Marek-26 » stř, 2.4.2014, 19:48

 

Když si pustím například tenis v HD kvalitě a ne v SD nebo v převodu z SD do HD tak můžu spočítat např. všechny oka v síti a nevidím jen záclonu na kurtu kde neuvidíš jediné oko. Pokud nenosí někdo popelníky na očích tak by měl snad jasně vidět rozdíl mezi SD nebo nějakým paskvilem a opravdovým HD!!!

Ale HD je obecná specifikace. Udává kolik snímků za sekundu, jaké rozlišení, v jakém kodeku atd. Má být obraz šířen. Nikde není uvedeno, že HD znamená to, co uvádíte. Vlastně uvádíte, že obrazová kvalita daného kanálu stojí za starou bačkoru. A o tom bych se s vámi nepřel.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poskytovatel neručí za nedostupnost služby v případě výpadku služby ze strany vysílatelů.

 

http://www.upc.cz/pdf/specifikace_sluzeb_20120301.pdf

docela si protiřečíš. služba dostupná je, jen UPC ji přestalo nabízet, to že UPC z to nechce platit nikoho nezajímá.

Resp. Ho Nova nedodává. Teď na mobilu VOP procházet nebudu. Doplním později.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
docela si protiřečíš. služba dostupná je, jen UPC ji přestalo nabízet, to že UPC z to nechce platit nikoho nezajímá.

Kde je ta služba dostupná? Když to Nova nezpřístupní UPC, tak prostě dostupná není. A kdyby to Nova zpřístupnila, tak není důvod, aby to UPC nedalo zpátky do nabídky.

 

chceš mě tvrdit že nova sport vůbec nevysílá?

Pokud to Nova nezpřístupní UPC (což je tady reálný, resp. nikdo UPC nemůže dokázat opak), tak to ber jako výpadek služby ze strany vysílatele. Navíc v programový nabídce už ty zmiňovaný programy ani nemáš uvedený, takže na základě čeho bys to chtěl řešit? UPC nikdy nikomu nedalo doklad, že bude přijímat ty a ty programy. Ať se nám to líbí nebo ne (spíš ne), tak jediný co lze udělat je výpověď. Teda pokud někomu ty Novácký blafy za to stojej. Mně osobně určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyby UPC přišlo s verzí, že HD kanály od Novy a Nova Sport budou zvlášť v balíčku za další peníze navíc? To by se vám líbilo?

Jak už tu bylo několikrát psáno, Fandu, Novu a Nova Cinema ukončila ze dne na den Nova.

Platit za pronajatý HD Box nemusíte, můžete si ho třeba zakoupit, půjčit CAM ... možností je mnoho a kvalitních HD kanálů v nabídce také. Nebo snad chcete tvrdit, že jste měl HD Box jen kvůli kanálům od Novy? Nehledě na to, že dostáváte přes HDMI digitální kvalitu SD programů, nikoliv analogovou kvalitu.

 

Určitě by se mě to nelíbylo, komu by také ano.

Ano HD programy ukončila NOVA ale proč? Protože UPC nepřistoupilo na jejich podmínky.

Jestliže platím namalé peníze za nabízené služby tak chci aby ty služby byli také kvalitní a digitální kvalita SD programů mi teda na dnešní dobu jako kvalitní nepřipadá.

HD Box jen kvůli kanálům od Novy určitě nemám ale na druhou stranu Nova u nás běží nejčastěji.

A kolik kanálů už bylo přidáno bez zvýšení ceny? :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
YABAKA nejsi náhodou zeměstnanec UPC?

já jen že se UPC tak zastáváš

Jo, sem skrytej ředitel :D Na rozdíl od UPC mám totiž ještě i Skylink a znám ty rošády, kdy mizej HD programy a místo nich se objevujou SD v MPEG-4 a s vysvětlením o zkvalitňování služeb. A čas od času nějakej program zmizí úplně, třeba kdysi Spektrum (pak se teda objevilo v HD). Takže tak nějak mně to moc nepřekvapuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

A nemohli byste namísto Slovak Sportu - už jsou tři - zařadit raději nějaký tenisový kanál - ten je mj. i v Itálii, kde to s mužským tenisem je horší než u nás. A jde to. Ty sportovní kanály od vás jsou teď jeden jako druhý - pokud jde o spektrum sportů. Kde je NHL, tenis, Formule 1? Nikde. Ty kanály co máte se podobají jeden druhému jako vejce vejci. To je na nic. I za polovinu ceny jsou tak drahé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardaper
A kdyby UPC přišlo s verzí, že HD kanály od Novy a Nova Sport budou zvlášť v balíčku za další peníze navíc? To by se vám líbilo?

Jak už tu bylo několikrát psáno, Fandu, Novu a Nova Cinema ukončila ze dne na den Nova.

Platit za pronajatý HD Box nemusíte, můžete si ho třeba zakoupit, půjčit CAM ... možností je mnoho a kvalitních HD kanálů v nabídce také. Nebo snad chcete tvrdit, že jste měl HD Box jen kvůli kanálům od Novy? Nehledě na to, že dostáváte přes HDMI digitální kvalitu SD programů, nikoliv analogovou kvalitu.

 

Určitě by se mě to nelíbylo, komu by také ano.

Ano HD programy ukončila NOVA ale proč? Protože UPC nepřistoupilo na jejich podmínky.

Jestliže platím namalé peníze za nabízené služby tak chci aby ty služby byli také kvalitní a digitální kvalita SD programů mi teda na dnešní dobu jako kvalitní nepřipadá.

HD Box jen kvůli kanálům od Novy určitě nemám ale na druhou stranu Nova u nás běží nejčastěji.

A kolik kanálů už bylo přidáno bez zvýšení ceny? :)

 

Ano byli přidány z důvodu konkurenčního boje a ne z milodaru.

mě vadí že je to krok zpět odebíraní HD programů

tobě když někdo něco sebere nebo zruší tak ti to je jedno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...