Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Mohu tě ubezpečit, že budou, jelikož už se připravují. Mám to ověřené z více zdrojů.

 

Jinak kdokoliv kdo půjde kvůli jednomu programu ke konkurenci si moc nepolepší. UPC i bez HD verzí kanálů Novy má nabídku stejně stále největší - možná až na o2, které mu šlape na paty. A o kvalitě HD programů, kterou ostatní šidí, nemluvě. Navíc Fandu a Cinemu v HD mělo jen UPC. Nezastávám se UPC, zachovali se špatně, ale je to prostě tak.

 

Budu se smát až někdo teď odejde, podobně jako kvůli Slovak Sportům, a UPC za měsíc ty HD verze zase přidá. Jinými slovy ten odchod bude zbytečný. Ale ať každý dělá jak chce. Možná se z toho poučí jak Nova tak UPC. A pokud někdo nevydrží měsíc bez jednoho sportovního kanálu, měl by nejspíše navštívit lékaře. Říká se tomu závislost.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRCEK, 44 kanálů

199 Kč

 

 

ČT1, ČT2, ČT 2 HD, ČT24, ČT4 Sport, ČT 1 HD, ČT /D / ČT Art, Nova, Nova HD, Nova cinema HD, Fanda HD, Prima family, Prima family HD, Prima COOL, TV Noe, TA3, JOJ, Nova Cinema, TV Barrandov, Óčko, btv, JOJ Plus, STV1, STV2, ORF eins, ORF 2, Prima love, Markíza, TV Doma, TVP 1, Bloomberg, Retro Music, Metropol TV, ČT4 HD, Fanda, ŠLÁGR TV, TV SMÍCHOV, PRIMA ZOOM, TELKA, MUSIQ 1, TV Barrandov HD, Prima COOL HD, TV Relax, Óčko Gold

 

programy od Novy v HD nabízí společnost Softex .cz přímo v Mostě. Nejde o Nova Sport tu vem čert ,ale odpojení zbývajících programu HD od Novy.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fabiak
Mohu tě ubezpečit, že budou, jelikož už se připravují. Mám to ověřené z více zdrojů.

 

Jinak kdokoliv kdo půjde kvůli jednomu programu ke konkurenci si moc nepolepší. UPC i bez HD verzí kanálů Novy má nabídku stejně stále největší - možná až na o2, které mu šlape na paty. A o kvalitě HD programů, kterou ostatní šidí, nemluvě. Navíc Fandu a Cinemu v HD mělo jen UPC. Nezastávám se UPC, zachovali se špatně, ale je to prostě tak.

 

Budu se smát až někdo teď odejde, podobně jako kvůli Slovak Sportům, a UPC za měsíc ty HD verze zase přidá. Jinými slovy ten odchod bude zbytečný. Ale ať každý dělá jak chce. Možná se z toho poučí jak Nova tak UPC. A pokud někdo nevydrží měsíc bez jednoho sportovního kanálu, měl by nejspíše navštívit lékaře. Říká se tomu závislost.

 

 

Jacku, k tvým ověřeným informacím. Fanda HD je i v nabítce Netboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Jacku, i kdybys měl pravdu a za měsíc to vrátili, čemuž moc nevěřím, pořád to bude pozdě. Přijdeme o velkou část play-off NHL, NBA, o několik turnajů ATP, několik závodů GP2 a GP3, několik kvalifikací a tréninků F1 a Moto GP a závody Moto GP uvidíme jen v SD na Fandovi. Do té doby spousta zákazníků odejde, protože jim na jiných kanálech, které UPC má a třeba Skylink ne, nezáleží. Přiznám se, že jsem jedním z nich.

A ano, v USA se to děje také. Pamatuji si, že jedna kabelovka se s jednou sportovní stanicí (tuším Warner Cable s ESPN) dohadovali skoro dva roky. Ale, a to je důležité, klienti věděli proč to tak je, protože s nimi operátor, a často i kanál, komunikovali a na rovinu sdělili důvod. To se teď ze strany UPC ani Novy neděje, jak je ostatně v našich zeměpisných končinách, zvykem. A to je základ problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Já musím souhlasit s Jackem. UPC má opravdu nejširší nabídku programů, alespoň vzhledem k tomu, co mě zajímá.

Nechci se UPC nějak zastávat, jsem jejím zákazníkem od samého počátku. Takže vím co mohu za ta léta čekat.

Když jsem si pořizovala Skylink právě jen kvůli 1 programu, snažila jsem se komunikovat jak s UPC, tak přímo s ředitelem Slovaksportu, ohledně jeho zařazení do nabídky UPC. Jeden se vymlouval na druhého, stále jednali a svalovali jeden na druhého neschopnost se domluvit.

Tady mi to příjde podobné. I já si myslím, že Novasport se do UPC vrátí.

Je fakt, že něco podobného se už stalo na Slovensku, tam NS po čase znovu vrátili. Ale pokud se nepletu, poté, co začal vysílat Slovaksport3, který vlastní práva na NHL pro Slovensko, zase ji vypnuli.

 

Jinak já patřím k těm posedlým. Zrovna teď, když začínají tenisové tunaje ATP 1000, navíc NS koupila i ATP 5000, to by byla těžká rána mé posedlosti, šlo by to jen těžko léčit. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Nové programy ....Mohu tě ubezpečit, že budou, jelikož už se připravují. Mám to ověřené z více zdrojů...... A už je to tady zase "připravují" ... na faceboku "připravují" .. "testují" už jsem fakt háklivej na tyhle slova na tomhle vlákně .... "testují a připravují" již asi dva měsíce ... kecy... kecy... a znova kecy místo :Připravují" nás "otestovalo " UPC včera tím jejich geniálním tahem a než "dotestují" tak mají o několik tisíc zákazníků méně.... :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...