Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Vtipný ..... :-) Ale opravdu to pro mne znamená takovou malou tragedii :-( Budu to muset nějak řešit ... alternativy znám (bohužel jsem je opustil při přechodu na UPC, protože jsem si myslel, že budu mít pokoj jednou pro vždy ...) Nijak tady nebrečim, protože bych ani nečekal nějaké dovolání .... jsem prostě v šoku a naštvanej ... :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...já vím,fakt to nasere,taky si vzpomínám jak mě v létě 2010 na Nova Sport skončila Premier League a já neměl výhled na satelit.

Ale na druhou stranu,je to jen zábava,televize a není všem dnům konec.Myslím,že většina přenosů z Novy Sport se brzy v jakékoliv podobě opět na UPC objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Hlavně že jsem se teď začal radovat, že Nova Sport začne vysílat i GP2 a GP3. Teď mám utrum. Zatracené UPC! Kdybych mohl, tak bych odešel, ale doplácet do věrnostní ceny Kombi Komfort 240+ se mi nechce a obávám se, že UPC má dostatečně dobré právníky, aby toto jako změna smlouvy v neprospěch zákazníka neprošlo, ačkoliv tomu tak je :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

UPC nemusí mít právníka ani jednoho, protože změnu programový nabídky mají vyhrazenou v obchodních podmínkách, a to už od samotnýho počátku, co služby nabízí. Ono je to pochopitelný, nelze garantovat příjem konkrétních stanic. No teď se jim ta klauzule bude nepochybně hodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni tady nadáváte na UPC (oprávněně), ale napadlo vás třeba, že UPC za to opravdu nemůže? Napadlo vás třeba, že Nova chce Novu Sport zrušit a tohle je jeden z posledních hřebíčků do rakve? Že Nova chce maximálně spořit a proto přestane ty HD verze Novy Cinemy a Fandy nabízet? Protože to jsou pro ně náklady navíc a Nova je v mínusu? A nebo že to může být pomsta za vyřazení Novy Sport? Prostě to není tak černo-bílé, jak si asi 90% z vás myslí. Za pár dnů budeme moudřejší.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já si samozřejmě uvědomuju, že za tím něco je .... Třeba opravdu Nova Sport končí ... Já chci jenom sobecky NHL s českým komentářem (Jan Velart :thumleft: ) Za chvíli máme na krku Play Off a já budu někde honit streamy, platit Voyo nebo NHL gamecenter :-( Jinak teda samozřejmě u UPC zůstávám, jsem věrný zákazník, i když aktuálně naprdnutej :wink::salut::salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Prosim vas, kde muzu Nova sport jeste naladit? Jako hodne mi bude chybet NHL, ale hlavne turnaje ATP Masters 1000. To jsem netusil, ze zapasy z Miami budou posledni, co uvidim. Komentar tenisu patril mezi nejlepsi, co lze v CZ louzich najit. A to jsem se tesil na Monte Carlo, Rim, Madrid. Reporter rikal, ze maji koupene prava i na 500 turnaje... :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...