Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jana014

Zdravím Vás, když jsem si náhodou včera přečetla toto vlákno, byla jsem také na 150% přesvědčena, že se jedná o BEZVA aprilovský žertík.

Večer jsem si na to vzpomněla a přepla na Novasport HD. A co nevidím, Slovaksport1. Zjistila jsem, že mám 2x2 Slovaksporty. Je to velký paradox, protože jsem se dlouho nemohla dočkat zařazení Slovaksportu 2 do nabídky UPC.

Plně chápu Vaše rozhořčení, mě loni na začátku roku potkalo něco podobného. Program si nepřestal vysílat, ale nezakoupil vysílací práva na tenisové turnaje WTA.

Protože jsem bez toho NEMOHLA ŽÍT, pořídila jsem si v té době jedinou možnou alternativu SKYLINK.

Byla to investice cca 10 000 Kč - satelitní přijímač, nový LNA konvertor, CA modul, karta. A to jsem využila parabolu včetně držáku, která mi zbyla z dob, kdy jsem měla analogový satelitní přijímač, než jsem vstoupila do řad UPC.

Kvůli nahrávání jsem zvolila dražší přijímač Technisat DigiCorder HD S2 s HDD. Karta byla na 2 roky osvobozena od servisního poplatku 29 Kč/měsíc. Zpočátku jsem měla jen základní nabídku Digital. V květnu 2013 přešel Slovaksport z promo režimu mezi placené kanály. Od té doby si platím balíček FLEXI 7 za 249 Kč/měsíc jak je udeveno v příspěvku výše. Jedná se o 7 libovolných programů včetně HD.

 

Já třeba patřím mezi Ty, kteří upřednostňují pohodlí - pohodlná sedačka, na konferenčním stolku dobré kafíčko.... Nebavilo by mě sedět na židli před PC a koukat na sportovní přenos.

To dnes ale řeší nové TV, které jsou připojené k netu.

 

Co se týká kvality obrazu ze satelitu, je srovnatelný s UPC. Zařízení je opravdu kvalitní - za rok provozu jsem nezaznamenala nejmenší problémy, nahrávky jsou bez chyb, nestalo se, že by se něco nenahrálo. Navíc se ukládají nekodovaně, lze je kopírovat kamkoliv.

 

Myslela jsem si, že Skylink časem opustím, ale vidím, že se v dnešní době může stát úplně cokoliv. Vše je jen a jen o penězích.

 

Neberte to prosím jako reklamu Skylinku. Chtěla jsem se jen podělit o své zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Moc nerozumím tomu, proč všichni nadáváte na UPC ... co takhle se nad tím zamyslet torcu rozumně ..... Ano je to věc vkusu přesně jsi to trefil hokej, formule atd... zkrátka skladba slovak sport je úplně jiná a navíc jsem se rozepsal co mi dále na přístupu nepřístupu této firmy vadí... a věř vím o čem mluvím jsem u nich už dlouho a tohle byl poslední hřebík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Riki

Zdravím všechny.

Sleduji už toto fórum mnoho let, ale dosud jsem se aktivně nezapojoval. Nepoužívám ani blbosti typu facebook...Ale teď mi to nedalo. Posílám dotaz a odpověď UPC.

 

Dobrý den. Nikde jste neuvedli důvod, proč jste ukončili vysílání kanálu Nova Sport. A proč kanály Nova Cinema a Fanda přestaly vysílat v nativním HD. Je to nějaká odveta ze strany Novy z důvodu ukončení vysílání Novy Sport? Bylo vysílání Novy Sport drahé a nerentabilní? A jak to vypadá s šířením kanálů HBO2, HBO Comedy a Cinemaxů v HD? A co HBO GO? Byl bych rád, kdybych dostal nějaké relevantní odpovědi a ne jen vyhýbavé. Myslím si, že nejen já, ale i další dlouholetí zákaznící si to zaslouží.

 

Velmi se Vám omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti s programovou nabídkou.

Nastalá situace nás mrzí a z tohoto důvodu si Vám dovolujeme nabídnout náhradu za sportovní programy Slovak Sport 1 HD a Slovak Sport 2 namísto programů Nova Sport a Nova Sport HD. Na nově zařazeném Slovak Sportu můžete najít anglickou Premier League, celkem 6 živých přenosů týdně a další zápasy relive, dále pak tenisová WTA, vybrané zápasy argentinské, belgické a ruské fotbalové ligy.

Věříme, že Novu HD a další budeme moci v budoucnosti opět nabídnout. Budeme Vás samozřejmě informovat, jak na stránkách UPC, tak v dalších médiích.

Je nám líto, ale v současné době není plánováno rozšíření programové nabídky o HBO GO.

Litujeme, že Vám nemůžeme poskytnout příznivější informace. Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že naše vysvětlení přijmete s porozuměním.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Šárka Rašová

operátor klientského centra

 

Takže pořád melou a melou jedno a to samé. P.S. Neukamenujte mě, ale nesnáším fotbal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Moc nerozumím tomu, proč všichni nadáváte na UPC ... co takhle se nad tím zamyslet torcu rozumně ... nehledejte v tom nějaké konspirační teorie ... co když UPC měla pádný důvod Novu vyřadit ... ... Dobře na Nova Sport dávali NHL ... osobně si myslím, že dříve či později s tímto přijde jiná sportovní TV ... Já osobně jsem za Slovak Sport rád ... jsem fandou fotbalu a uvítám přímé přenosy z Premier League a dalších lig, které třeba na Sport 1 nenajdu /Argentina, Brazílie atp./ ...

 

Já tomu rozladění naopak docela dobře rozumím. Jde jen o to, že UPC bez jakéhokoliv upozornění vyřadilo z nabídky program, který byl (jak je z reakcí poznat) dost sledovaný, aniž by podali klientům jakékoliv vysvětlení a důvod, proč k tomuto vyřazení došlo. Jak se z dosavadních poznatků zdá, tak zřejmě začala jakási válka mezi UPC a Novou, a je jedno jestli UPC vyřadilo Novu Sport a Nova v reakci nato odstřihla přístup k HD verzím Cinemy a Fandy nebo jestli to bylo naopak. Špatné je, že jak UPC, tak Nova si v tomto sporu vzaly jako rukojmí diváky/klienty.

To, že vy jste spokojený, že máte fotbal na Slovak Sport, je jen váš,tak trochu sobecký, pohled na věc. Ono kromě fanoušků fotbalu je docela dost i fanoušků hokeje a tenisu nebo motorismu. Ti teď byli odstřihnuti a např. na NHL má Nova exluzivní práva pro ČR, takže kromě pár zápasů na Fandovi s nimi žádná jiná sportovní televize přijít nemůže. To byl např. i důvod, proč nebyl zařazen i Slovak Sport 3. Právě kvůli těmto právům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DejF

program Slovak Sport taktéž vysílá NHL ... momentálně jen v SR ... osobně si myslím, že dříve či později zakoupí licenci pro ČR a NHL budeme moci sledovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nicole

Aha, takže pokud Nova sport bude opět vysílat Wimbledon, tak máme všichni smolíka a nic neuvidíme, jo? To běžte do háje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Presne tak, na ATP turnaje ma exkluzivitu jenom NOVA....Jinak by me zajimalo, zda si tim NOVA neuskodi. Podle mne strati podstany podil na trhu(tim i penez z reklam), pokryti UPC nebylo zanedbatelne...Je nekde nejaka statistika sledovanosti dle operatoru/kanalu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DejF

dobře ... má exkluzivitu ... ale na jak dlouho ... ale kdo ví, jestli třeba do bdoucna nedojde k nějaké dohodě ... no a třebas překvapí některý z jiných sportovních programů ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nicole

Zajímalo by mě, kde je tedy pravda. Na facebooku stanice Nova Sport zase píší, že vyřazení stanice Nova Sport není z jejich strany, ale ze strany UPC. Že nadále jednají, chtějí zjednat nápravu a nadále nás budou informovat. Takže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj dojem je takový, že Nova z nějakého důvodu chtěla najednou po UPC vyšší cenu za jejich kanály a UPC to odmítlo, protože by se možná musela nepatrně zvýšit i cena služeb a zákazníci by zase nadávali, proč je to o pár korun dražší. UPC se tak s Novou nedohodlo a Nova jim všechno postupně vypnula.

 

Zákazníky UPC to samozřejmě nemusí zajímat, a ani by nemělo, protože se UPC zachovalo nekorektně. Zaprvé vyřadili cca 5 programů z nabídky, což už není málo, a zadruhé o tom své zákazníky neinformovali předem a ani následně nesdělili důvod, proč k vyřazení došlo. A tady je nejspíše ten kámen úrazu. Zákazník má právo vědět, proč došlo ke změně programové nabídky a UPC má tu povinnost mu to sdělit. To se však nestalo. A to je to, co mi vadí. A ostatním taktéž. Že UPC ani nemá koule na to přiznat svoji chybu. Navíc fakt, že Novu Sport nahradili Slovak Sportem, nasvědčuje, že UPC muselo o ukončení Novy Sport předem vědět. Další mínus pro ně.

 

Bohužel to ale není pouze chyba UPC, ale i chyba chamtivé a spořivé Novy, která mimochodem pro změnu obviňuje UPC.

 

UPC teď nezbývá nic jiného, než na HD verzích vysílat SD upscale, který je nyní plně v jejich režii.

 

Osobně si myslím, že se situace vyřeší a 1. května budou všechny stanice zpátky a budou k tomu i nějaké nové, které se opravdu připravují.

 

P.S. Pokud si myslíte, že se takové věci ději pouze u nás, mohu vás ubezpečit, že nikoliv. Dějí se i ve "vyspělé" USA.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...