Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

Nejjednodušší a asi i nejlevnější možností je Voyo, o kterém teď sám taky uvažuju a nejspíš nebudu jediný. I to je bohužel ale skoro 200 Kč za měsíc, o něco méně při delší abonenci. Další možností je satelit, ale u Skylinku je nejlevnější možnost jak mít Nova Sport Flexi 7 za 249 a k tomu ještě náklady na kartu (999), satelit a přijímač případně CA modul, což jsou další peníze navíc a jedinou výhodou oproti Voyo je, že dostanete některé kanály, které u UPC nejsou. To samozřejmě za předpokladu, že nechcete od UPC úplně odejít, což bych se zas tolik nedivil. Další možností může být Freesat a podle lokality i O2TV nebo další lokální operátoři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Máte někdo lepší výběr? :D

 

file.php?mode=view&id=308&sid=588fb452afefb034ea214f2ba307adfa

 

Nedělej tady reklamu Skylinku a když ji už děláš, tak laskavě vypiš konkrétně seznam všech těch 41 programů balíčku Digital ZDARMA.

 

Kde máš jistotu, že za pár dní i v Skylinku neskončí např. Nova HD a Nova Sport HD a nezůstanou jen SD verze!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

At jde UPC do prdele! Platim pres 1ooo kc/mesicne uz 5 let a kdyz jsem byl ted mesic ve vietnamu, tak jsem se spozdil o 5 dnu s platbou a vypli mi to na 3 dny. A CO NHL? VITE NEKDO JESTLI NEJAKA STANICE ODKOUPILA PRAVA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tohle je hrozná podpásovka!!!! Sakra zrovna před PLAY-OFF!!!!! :evil::twisted: . Mimochodem jdou vůbec ty sportovní přenosy na voyo v HD kvalitě?! nebo jen SD?! Jde mi hlavně o NHL!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Za Voyo se mi platit 200 nechce, kdyz to neni ani takova kvalita jak byvala Nova Sport HD, musel bych po byte tahat kable z PC a hlavne v UPC platim za Komfort 340.-...nedam dve kila za jeden kanal..... V minulosti jsem cetl nejaky inzerat na nejakem foru, ze nekdo hledal lidi, kteri jsi koupili Voyo na sharovani, cena byla kolem 50kc a pocet lidi maxim. 5......nepamatuji kde to bylo. Lze to takhle udelat, zebychom spolecne koupili Voyo, nebo to nelze protoze je sluzba vazana na jednu IP? Jako padika mesicne bych klidne jiz platil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Ještě včera jsem si myslel, že vyřazení z programové nabídky UPC stanice Nova Sport, je "aprilový žertík", kterým si UPC zalaškovala se zákazníky. Ovšem opak je pravdou a navíc skončili i upscalové stanice Nova Cinema HD a Fanda HD. Chápu, že o peníze jde především ovšem, ale mě jako zákazníka spor UPC a vlastníka Novy defacto nemusí vůbec zajímat. To, že to nahradí Slovak Sport není totiž adekvátní náhrada co se týká kvality stanice a skladby sportovních přenosů.Jako koncový "zákazník " si za své služby platím a není to zrovna málo kolem 14 stovek měsíčně i s internetem. Takže si to trošku schrňme : 1- Od února zrušila UPC všechny slevové balíčky kompletně pro všechny. Ptám se proč pro dlouholeté zákazníky zákazníky (já např. jsem u UPC a platím od převzetí po Karnevalu) neponechala nějaké slevové balíčky, proč všechny akce co byli byli pro "nové zákazníky", proč např. pro dlouholeté zákaznhíky nedala UPC jako bonus např. ty kanály v HD, které jsou svázány s nejrychlejším internetem. Co já jako dlouholetý zákazník mám za "bonus" dejme tomu za věrnost firmě?Odpovím si sám zhola nic, takže zřejmě nezbyde nic jiného než si v okolí (a naštěstí mám na výběr, lituji ty, kteří nemají ) najdu jiného providera a svých cca 16 tisíc ročně dám jemu a vyjde mě to ještě levněji a za kvalitnější nabídku. 2- od března zrušila ten "plátek" UPC informuje což je logické, protože není o čem informovat a psát co se ruší by asi bylo nanic. 3- Služba typu HBO GO tu ta slavná společnost asi testuje už asi dva a půl roku a informace z klientského centra " připravujeme" zaznívají už minimálně rok a půl. a Platím se HBO balíček tak bych taky chtěl jako bonus a je to běžné u jiných providerů, kteří tuto službu mají mít i přístip na HBO GO. Dále stanice HBO 2, HBO Comedy, Cinemaxi dostal jsem rovněř z klientského centra odpověď, že v HD se "připravují" už asi přes dva a půl měsíce... a na foru se zde od různých "techniků" a Honzů z Faceboaku UPC už asi měsíc a půl ozývá rovněž slovo " připravujeme". popř. testujeme. Pánové jitrnici na hlavě nemám a jsem už náchylný na foru na slovo " připravujeme", .... místo toho včera "připravujeme" se objevilo "vyřazujeme". Obrátím se schválně no NOVU a UPC, aby mi vysvětlil jestli vůbec někdo odpoví důvod vyřazení toho programu abych byl tedy objektivní. Na závěr uvádím, že politika UPC je strašná a úplně postavená na hlavu co se týká rozhodování a také přístupem k dlouholetým předplatitelům, což v samém důsledku znamená jediné jejich odliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DejF

Moc nerozumím tomu, proč všichni nadáváte na UPC ... co takhle se nad tím zamyslet trochu rozumně ... nehledejte v tom nějaké konspirační teorie ... co když UPC měla pádný důvod Novu vyřadit ... v několika příspěvcích zde bylo zmíněno, že si Nova jako taková účtovala nehorázné poplatky a byla vyřazena u ne jednoho operátora ... Dobře na Nova Sport dávali NHL ... osobně si myslím, že dříve či později s tímto přijde jiná sportovní TV ... Já osobně jsem za Slovak Sport rád ... jsem fandou fotbalu a uvítám přímé přenosy z Premier League a dalších lig, které třeba na Sport 1 nenajdu /Argentina, Brazílie atp./ ...

Upraveno uživatelem DejF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...