Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník

na Nova Sport jsem sledoval Formule , GP motorky a ještě jine sporty.. dost mě to naštvalo a tim je ale pro mě cele UPC dost bezpředmětné. za tu cenu se da sledovat zbytek programů ..( kromě Nova Sport ).. i jinde a jinak ..i s Nova sport . jsem nesledoval skoro nic co by bylo v te vetší nabýdce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Jede Vám Slovak Sport TV1 v HD rozlišení? Mně teda ne.

 

 

Oba dva Slovak Sporty TV1 jdou stále jen SD a přitom pří mém dnešním telefonátu po 16 hodině na UPC mě operátor tvrdil, že včera byly opravdu obě verze v SD a že od dnešního dne už běží Slovak Sprot TV1 opravdu v HD rozlišení a realita je úplně jíná. Operátoři jsou buď opravdu tak debilní, že aní neví co vlastně šíří a nebo záměrně lžou až sem ji od huby práší!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRCEK, 44 kanálů

199 Kč

 

 

ČT1, ČT2, ČT 2 HD, ČT24, ČT4 Sport, ČT 1 HD, ČT /D / ČT Art, Nova, Nova HD, Nova cinema HD, Fanda HD, Prima family, Prima family HD, Prima COOL, TV Noe, TA3, JOJ, Nova Cinema, TV Barrandov, Óčko, btv, JOJ Plus, STV1, STV2, ORF eins, ORF 2, Prima love, Markíza, TV Doma, TVP 1, Bloomberg, Retro Music, Metropol TV, ČT4 HD, Fanda, ŠLÁGR TV, TV SMÍCHOV, PRIMA ZOOM, TELKA, MUSIQ 1, TV Barrandov HD, Prima COOL HD, TV Relax, Óčko Gold

 

programy od Novy v HD nabízí společnost Softex .cz přímo v Mostě. Nejde o Nova Sport tu vem čert ,ale odpojení zbývajících programu HD od Novy.

Jedná se u upscale z klasických SD verzí. UPC mělo lepší zdroj signálu a tedy i lepší výslednou kvalitu HD kanálů.

 

Co bude s ATP turnajema??

Co by bylo s ATP turnajema. Normálně se odehrají.

 

Podle jakého měřítka jsi dospěl k tomu, USA je vyspělé státy?! V něčem jsou možná napřed ale v určitých věcech jsou na úrovni zaostalých států.

A proto má slovo vyspělé v uvozovkách :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No vzhledem k tomu, že Novu ke konci dubna opouští šéf Nova Sport Marek Kindernay (odkaz) a jeho agendu přebírá programová ředitelka Novy Ruzek, bych řekl, že Nova se svým sportovním kanálem nemá nějaké dlouhodobé plány. Bylo by zajímavé zjistit, kdy jim končí práva na zakoupené sporty, protože pokud by to bylo letos, tak bych se kvůli Nově sport už nerozčiloval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stevieee

že nám nejprve dají slovak sport 1 a 2 a po měsíci vypnou Nova sport s tím že ho nahradili mě nepřipadá adekvatní náhrada. čím nahradili třeba ESPN america, když ho odebrali z nabídky? zajímalo by mě zda kdybych se rozhodl zrušit smlouvu ze dne na den jak by na to přistoupili ? oni nám také ze dne na den berou programy jak se jim zlíbí. to ze nova sport stojí velké peníze mě jako platícího zákazníka rozhodně vůbec nezajímá, také neplatím malé poplatky upc za jejich služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ambroz

ESPN America prestal vysilat.No,platite ale nema cenu platit vice nez musite coz byl priklad Novy Sport.No,napresrok konci Nova s Formuli 1 a pristi sezonu koupila prava na Gambrinus ligu soukroma firma,takze tam asi nic moc davat nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stevieee mícháte dohromady různé věci. ESPN America ukončilo vysílání v Evropě. Za to UPC určitě nemůže.

Přidal se Slovak Sport 1 a Slovak Sport 2 HD

Došlo k vyřazení Nova Sportu (ukončená smlouva mezi UPC a CET21)

Došlo k zařazení Slovak Sportu 1 HD a Slovak Sportu 2 - jako alespoň nějaká náhrada, přeci jen k vypnutí Novy Sportu bylo náhlé a rychlé (jednání patrně trvala až do posledních chvil jak tomu bývá)

Došlo k vyřazení kanálů Nova HD, Fanda HD, Nova Cinema HD - jedná se o krok ze strany CET21, aby přinutilo UPC přistoupit na jejich nové podmínky.

 

Myslíte si, že je cílem UPC naštvat během pár dní cca polovinu předplatitelů kabelové televize?

Jediné na čem má UPC tedy podíl je zmiznutí Novy Sport z nabídky. Platíte za služby a podepsal jste a souhlasil jste s VOP. kde mají tento případ ošetřen tak, že může kdykoliv dojít k jakékoliv změně programové nabídky.

 

No vzhledem k tomu, že Novu ke konci dubna opouští šéf Nova Sport Marek Kindernay (odkaz) a jeho agendu přebírá programová ředitelka Novy Ruzek, bych řekl, že Nova se svým sportovním kanálem nemá nějaké dlouhodobé plány. Bylo by zajímavé zjistit, kdy jim končí práva na zakoupené sporty, protože pokud by to bylo letos, tak bych se kvůli Nově sport už nerozčiloval.

MotoGP jim končí letos, NHL a F1 2016 a Tenis snad kupují vždy max. na 2 roky. Navíc nekoupili snad ani ten český fotbal od 2014/2015

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stevieee

no tak o GL mě ani nejde spíše bych rád viděl každý večer NHL zápas stejně tak f1 od tréninku až po závod, jak zde bylo napsáno slovak sport není adekvátní náhradou za Nova sport. Proč bylo od upc psáno toto

 

" Premier League nově od 31. ledna v nabídce UPC

 

V únoru vám přinášíme televizní přenosy z anglické fotbalové Premier League ve vysokém rozlišení. Do našich nabídek digitální kabelové televize jsme zařadili programy Slovak Sport.tv a Slovak Sport.tv 2 HD. Oba programy Slovak Sport vysílají celodenně ve slovenštině. Slovak Sport.tv i Slovak Sport.tv 2 HD se staly součástí programové nabídky Komfort. Program Slovak Sport.tv je navíc součástí tematického balíčku Sport se sedmi stanicemi pro sportovní fandy a navíc 4 programy v nejvyšší HD kvalitě."

 

nikde nebylo psáno že slovak sport má nahrazovat nova sport. prostě přidali program a najednou když nechtějí platit Nově za Nova sport tak se vymlouvají na to, že program je nahrazen? Docela dost ubohé!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stevieee
Myslíte si, že je cílem UPC naštvat během pár dní cca polovinu předplatitelů kabelové televize?

Jediné na čem má UPC tedy podíl je zmiznutí Novy Sport z nabídky. Platíte za služby a podepsal jste a souhlasil jste s VOP. kde mají tento případ ošetřen tak, že může kdykoliv dojít k jakékoliv změně programové nabídky. /quote]

 

mohl bys hodit citaci z VOP? nikde jsem to nenašel dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...