Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

nejlepší bude když je budete bombardovat na infolince, FB a vsude mozne a hrozit vypovedi, oni se snad proberou. Sam jsem volal na KC s tim ze fotbal mi nahradou za motorsport neni a balicek Sport platim prevazne kvuli Nova Sport HD. Vymlouval se na technicke potize a ze to resi a ze to snad brzo bude. Nenechal jsem se odbyt a poslal stiznost vys, maji me kontaktovat. Uprimne po vypadku Nova Sport HD, Nova Cinema HD a Fanda HD trochu pozbyva kabel smysl, kdyz vetsinu toho co jinak sleduju je v terestrialu. Nabidka je mozna nejsirsi, ovsem vetsina toho je balast a duplicitni programy SD/HD. Aktualne tu mam nove i Centrio a nebyt nutnosti jejich STB k TV vazne bych po tomto uvazoval o odchodu.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dodo

UPC Slovensko sa s Nova Sport nevie ( alebo nechce ? ) dohodnúť už 3 mesiace :( A keďže Slovak Sport 3 už tri týždne NHL nevysiela, pre nás sa sezóna NHL tiež definitívne skončila :salut: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963
Mám tomu tak rozumět, že mužstý tenis ATP neuvidíme vč. Říma, Paříže atd.? Neobjeví se třeba na Eurosportu?

 

Bohuzel, vsechny 1000 a 500 ATP turnaje ma exkluzivne v CR NOVA. Mozna se objevi nejaky GS, ale urcite ne Wimbledon (ten ma taky NOVA)

 

Ale tajne doufam, ze prijdeme jenom o Monte Carlo a Barcelonu a od kvetna NS HD opat zaradi do ponuky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At jde UPC do prdele! Platim pres 1ooo kc/mesicne uz 5 let a kdyz jsem byl ted mesic ve vietnamu, tak jsem se spozdil o 5 dnu s platbou a vypli mi to na 3 dny. A CO NHL? VITE NEKDO JESTLI NEJAKA STANICE ODKOUPILA PRAVA?

Tak jste dlužil rozhodně za delší období. UPC nevypíná kvůli jednomu nezaplacenému měsíci. Neskončilo Vám spíše jen předplatné?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Můj dojem je takový, že Nova z nějakého důvodu chtěla najednou po UPC vyšší cenu za jejich kanály a UPC to odmítlo, protože by se možná musela nepatrně zvýšit i cena služeb a zákazníci by zase nadávali, proč je to o pár korun dražší. UPC se tak s Novou nedohodlo a Nova jim všechno postupně vypnula.

 

Zákazníky UPC to samozřejmě nemusí zajímat, a ani by nemělo, protože se UPC zachovalo nekorektně. Zaprvé vyřadili cca 5 programů z nabídky, což už není málo, a zadruhé o tom své zákazníky neinformovali předem a ani následně nesdělili důvod, proč k vyřazení došlo. A tady je nejspíše ten kámen úrazu. Zákazník má právo vědět, proč došlo ke změně programové nabídky a UPC má tu povinnost mu to sdělit. To se však nestalo. A to je to, co mi vadí. A ostatním taktéž. Že UPC ani nemá koule na to přiznat svoji chybu. Navíc fakt, že Novu Sport nahradili Slovak Sportem, nasvědčuje, že UPC muselo o ukončení Novy Sport předem vědět. Další mínus pro ně.

 

Bohužel to ale není pouze chyba UPC, ale i chyba chamtivé a spořivé Novy, která mimochodem pro změnu obviňuje UPC.

 

UPC teď nezbývá nic jiného, než na HD verzích vysílat SD upscale, který je nyní plně v jejich režii.

 

Osobně si myslím, že se situace vyřeší a 1. května budou všechny stanice zpátky a budou k tomu i nějaké nové, které se opravdu připravují.

 

P.S. Pokud si myslíte, že se takové věci ději pouze u nás, mohu vás ubezpečit, že nikoliv. Dějí se i ve "vyspělé" USA.

 

 

Podle jakého měřítka jsi dospěl k tomu, USA je vyspělé státy?! V něčem jsou možná napřed ale v určitých věcech jsou na úrovni zaostalých států.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...