Přejít na obsah

Handan 6000


Jirka007

Doporučené příspěvky

Vazeni zdatnejsi kolegove,prosim o technickou radu.Protoze Kaony jsou strasne pomale,mam Handan 6000 ale jsem technicky typ a rad vzdy z vyrobku vyzdimam vse co muzu a co umi.Mam na Handanu verzi S/W V1.23.Neexistuje prosim nejaka novejsi verze S/W,treba beta?Ktera by neco,cokoli umela lepe nez tahle?Pak se chci zeptat a poprosit.Nejlepsi zvuk z Handanu 6000 do meho Soundbaru Yamaha je pres opticky kabel S/PIDF a nebo pres opticky koxialni kabel S/PIDF?A nejlepsi obraz z Handanu 6000 je pres Scart do me LCD Philips TV a nebo pres S-Video kabel do me LCD Philips?Moc prosim a omlouvam se ze obtezuji ale jakykoli rozdil v kvalite me zajima a Vy Vazeni zdatnejsi kolegove urcite ty rozdily a technicke veci vite stokrat lepe nez ja.Poradite mi tedy co mam zvolit a co mi prinese nejlepsi zvuk a obraz?Zajima me to vse jen v konbinaci Handan 6000+TV+Soundbar.Nic jineho.Moc DEKUJI za Vase rady a ochotu.Vinduska Jiri Usti nad Labem

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

band Slovakia

Začátek chatu

pondělí 7:10odpol.

Vazene UPC prosim,muzete mi napsat jake cele oznaceni ma nejnovejsi fimwer setobxu Handanu 6000???Jirka

asi před hodinou

 

Zdravim Vas Jiri,

ide o verziu: 1.27

 

Mozete si to pozriet aj v boxe:

Menu – Systémové informácie – Verzia STB – Verzia S/W

 

Majte sa, Maria.

 

TOTO mi prislo z UPC Slovensko.To ale znamena ze oni maji novejsi fimware nezmame k dispozici my v Cechach,my prece mame 1.23. ale oni 1.27.Prosim nesezenete na nej odkaz?Ja se pokusim o nej napsat na Slovensko,treba poslou odkaz na stazeni.Jirka :-)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verzia SW 1.27 nie je novšia. Je určená pre SR, kde je základný kanál pre Továrenské nastavenie, update SW a inštaláciu prednastavený na 306MHz/64QAM/6,9Ms. Ako jazyk komunikácie je prednastavená Slovenčina a priorita zvuku je slovensky. Pokiaľ by si tento SW použil v ČR, odstavil by si autoupdate SW a pri inštalácii by si musel manuálne zmeniť parametre základného kanálu na 170,5MHz/64QAM/5Ms.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...