Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

No nevím, mě šel chvíli na 33 kanále, obraz hroznej, zvuk se sekal, pak i obraz, pak vše zmizlo a na 33 je Sport1....a ten novej Filmbox nikde :-(

 

LOkalita Praha - Nusle

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

Nevi nekdo jaky je alespon orientacni plan uprav kabelove nabidky UPC? Nechci zbytecne dokola ladit / tridit kanaly na TV. Filmbox Extra 1 tu uz chytam, a tak bych to i preladil. Mam tu Petku, (MusicBox), rezervu a 10 testu. Asi mi nikdo nerekne datum, ale je treba rozumna sance, ze se muze brzo neco zmenit? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já mám Filmbox Extra 1 na volbě 33, ale horší je, že zvuk CZE je nějaký takový ... maďarský. :(

 

Přeladění pomohlo. Filmbox Extra 1 je nyní na pozici 19. Zvuk CZE je stále podobný maďarštině, zato ENG zní poněkud španělsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já od doby, co odešel Malina, na UPC Informuje nekoukám. Bez něj to je nuda. Ale aspoň, že to je širokoúhle :lol:

 

Jo a v květnu možná přibudou dvě stanice...

Jeden z největších vydavatelských domů Mafra (MF Dnes, Lidové noviny) startuje expanzi na televizním trhu. V květnu spustí druhý kanál hudební televize Óčko, který se bude zaměřovat na starší hity z 80. a 90. let. Plán již podle informací Borovan.cz schválilo představenstvo Mafra. V tuto chvíli jsou na stole dva pracovní názvy nové televize Óčko Hity a Óčko Retro.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník black13

Do UPC cz sa chysta novy kanal v HD - Golf Channel.

„HD vysielanie bude od 1.mája zatiaľ v UPC ČR na kábli a Slovak Telekome. S ostatnými operátormi naďalej jednáme,“ uviedol pre portál Živé.sk technický riaditeľ Golf Channel Jan David.

Viac tu:

http://www.zive.sk/golf-channel-bude-u-nas-aj-v-hd-v-magiu/sc-4-a-308432/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...