Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

To sice ano, ale tyto stanice se skutečně plánují v letošním roce spustit a bude se ve většině případech jednat o nativní HD jako v případě Fandy - nikoliv o upscale ze strany UPC jako v případě ČT2 HD. První z výše uvedených stanic můžete čekat již během několika týdnů.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

No, nějak mě moc nenapadá, co by zrovna Telka v nativním HD vysílala. I když, Pojišťovna štěstí možná, mám ten pocit, že byla v HD natáčena od začátku, ale nejsem si jistý. Ale jenom kvůli ní nemá smysl spouštět to v HD. To Nova Cinema je jiné kafé, tam by toho v HD mohlo být dost, otázkou ale je, kolik toho Nova opravdu v HD má. Ostatně viz loňská kauza Přátelé, kdy Nova sice nakoupila nový širokoúhlý přepis, ale jen v SD, přestože hlavním důvodem vzniku tohoto přepisu byl právě převod do HD. U Primy si už vůbec nedělám iluze, že by něco v nativním HD měla. Tedy s výjimkou Autosalónu, který natačejí v HD, ale vysílají v SD (což mimochodem z finančního hlediska absolutně nechápu). A mám pocit, ale nejsem si jistý, že Re-Play by mohl být podobný případ. Ale to bude u Primy asi tak všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiripoky

Já bych to viděl nejdříve na cinemu nebo MTV což by bylo super

 

Odesláno z mého LT26i pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim,jde vam taky spatne to epg u AXN HD a u JOJ plus.U ty Jojky jde spis o posun nekolik desitek minut,ale AXN kolikrat vysila uplne neco jinyho nez co je napsany vsade v programech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

V pondělí 15.4.2013 vstoupí na slovenský televizní trh nový kanál s názvem WAU. Stanici pod tímto názvem chystá provozovatel komerční skupiny JOJ. Bude to v pořadí třetí kanál vysílatele - po stanicích JOJ a (JOJ) PLUS.

 

Programová služba WAU bude šířena u kabelových a IPTV operátorů. Další distribuční platformy zatím nebyly oficiálně potvrzeny. Stanice se zřejmě objeví i v nabídkách Skylink a CS Link .

 

http://www.parabola.cz/clanky/4956/wau- ... vni-tyden/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...