Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Je tam ještě jedna ENG rezerva a byly i nějaké další testy. Uvidíme.

 

Jinak je ale vidět, že jsem měl pravdu a manipulovat i s rozlišením stanic UPC teoreticky může:

http://www.parabola.cz/zpravicky/18980/freesat-snizil-rozliseni-u-hd-kanalu/

 

Když to UPC udělalo na satu u několika HD stanic, jakou máme jistotu, že to samé se neděje nebo nemůže stát v kabelu s některými SD/HD programy? Když už ne s rozlišením, tak třeba s datovým tokem? Kabel taky není nafukovací - i když teď už tam je zase místa dost. Netvrdím, že k tomu nyní dochází, ale tu větu "UPC signál pouze přebírá a posílá dál" bych bral trochu s rezervou. I když je kvalita většiny programů v nabídce nadprůměrná a u některých i vynikající - a jistě mnohonásobně lepší, než u většiny jiných poskytovatelů - těžko si ověřit, jestli je u všech programů zároveň maximální. Je tu přeci jen ještě pár kanálů, u kterých má člověk pochyby. Utěšením v těchto případech budiž fakt, že se situace obecně zlepšuje a i zde to snad bude pouze otázkou času.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pro zájemce přikládám tabulku s částí pásma v oblasti HS Meziboří, jak se mi ji podařilo zmapovat k 16.3.2013

5954afb60dcc3_Beznzvu.gif.e37427d6dbe0caef197e110532798f90.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte náhodou někdo, pro se mi televize s CAM pravidelně jednou týdně přeladí. Už je to po čtvrté a nebavíme mě to potom 2 hodiny znovu uspořádávat. Jediné řešení je vypnout aktualizace, ale to se mi moc nechce. Loni to nepřelaďovala samo ani když přidali nějaký program, teď je to pořád a dneska jsem si navíc ani nevšiml nějaké změny, pouze vše znovu rozházené. Bývalý Kabel+ Ostrava.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nevíme, nemáme křišťálovou kouli. Ale víme, že ladění nemá žádnou souvislost s CA modulem. Zkus si prostudovat návod ke své televizi. Ale v každém případě použij to jediné řešení, které uvádíš a které televizor nabízí, totiž vypni automatickou aktualizaci. Tak často se programy v síti UPC zase nemění, i když v posledních týdnech dochází k rekonfiguraci sítě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam TV Samsung kde automaticke aktualizace nejsou a mam stejny problém jako mpetr. Konkretně např. FandaHD se hodi s pozice 10 někam dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...