Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

z FB:

Zdravím Pavle,

..... ale každý klient od nás bude předem informován. ....

Monča, UPC Facebook tým

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Zákazníci s CA moduly jsou informování týden před vypnutím souběžného vysílání. takže je ještě dostatek času.

 

99% zákazníků se STB ani nepozná že se něco změnilo, takže se jin z provozních důvodů nic neposílá - tolik pro šťouraly

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má vůbec smysl se ptát po Animal Planet HD? To už je jako případ Eurosport 2 HD. Kolik různejch stanic už přidali, ale Animal Planet HD jen stále slibují.

Zdravím.

Jsem z toho také mírně zmatený. Ve frekvenčním přehledu UPC je TV Animal Planet HD uvedena pod předvolbou 127, ale mé TV jsem ji v HD nenašel. TV Fanda HD není ve frekvenčním přehledu uvedena vůbec, já ji mám na (Smíchov).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technik:sám si šťoural a ještě navíc neumíš číst,nebo si úplně shnilý číst.Jinak bys věděl,že mám taky CA modul a nic z UPC nedostávám.Běž vykládat ty svoje bláboly někam jinam ;-)

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Milý tramíne, nemyslím si, že technik vlastní křišťálovou kouli... Naopak si myslím že, na rozdíl od Tebe, většina uživatelů vítá informace, které technik poskytuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Retiree: reagoval jsem na "technikův" příspěvek ve kterém tvrdil,že všichni majitelé CA modulů dostanou od UPC týden dopředu upozornění ohledně přeskupení kanálů,což je v mém případě(a nejen v mém!)lež a ještě mě potituloval šťouralem.Ať tady klidně supluje to,co má dělat UPC ,ale ať laskavě nelže(alespoň v kauze informování ze strany UPC)a nenazývá mě kvůli tomu šťouralem,když nemá pravdu.Tolik krátké shrnutí a ještě dodatek,že moje reakce a obrana byla určena uživateli pod nickem "technik" a ne Tobě.Jestli jsem se Tě ale tím příspěvkem nějak dotknul,tak se Ti hluboce omlouvám.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Další OT:

Mě se omlouvat nemusíš, ale také nemám rád pokud zde kdokoli publikuje různá šťouchnutí či urážky, zvláště proti těm, kteří se svými příspěvky opravdu snaží pomoci a ostatní informovat. A to ani tehdy, když se jim to zrovna nepovede.

Tuším, že za tuto svou "chybku" ohledně informací už "technik" omlouval, nebo to byl "Marek-26"?

V každém případě prosím o vrácení se k tématu "Nové stanice -" :)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jen pro upřesnění: technik: Zákazníci s CA moduly jsou informování týden před vypnutím souběžného vysílání. takže je ještě dostatek času...

Chtěl jsem reagovat podobně, pak jsem ale si příspěvek znovu přečetl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...