Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Athlon

Kabelovka od UPC zařadí od června do nabídky kromě Óčka Gold i Fajn Rock TV

 

Operátor v poslední době udělal radost svým zákazníkům několika programy v HD rozlišení. Počet zákazníků kabelové televize obecně však prozatím klesá.

 

 

http://www.digizone.cz/clanky/kabelovka-od-upc-zaradi-od-cervna-do-nabidky-krome-ocka-gold-i-fajn-rock-tv/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane bože, další dva hudební, naprosto zbytečný, kanály. Kdyby radši zařadili Film Europe a nějaký kanál zaměřený na asijské filmy.

 

Mě by opravdu zajímala sledovanost těchto televizí v ČR. Jsem si jistý, že některé kanály mají sledovanost v desítkách, maximálně stovkách, jednotlivců. Mladí poslouchají hudbu většinou v mobilech, přes internetový služby a pokud chtějí vidět klip tak jdou na YouTube. Staří si zas spustí maximálně ŠlágrTV. Provozování hudebního kanálu je asi záležitost pár desítek tisíc, nebo jsou to pračky peněz, jinak si nedokážu vysvětlit, proč jich je tolik. Očko Gold má být zaměřený na starý věci, ale od toho už tu proboha je Retro Music, VH1 a VH1 Classic. A pokud bych chtěl rock, tak mám možnost pustit Pohodu, MTV Rocks nebo MB rock na MusixBoxu. O těch desítkách rádií na kabelu, a tisícovkách na internetu, nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...