Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Já bych asijské kanály od Zee (Zee TV, Zee Cinema, Zee Café, Zee Punjabi) nebo Star (Star Plus, Star Gold, Star Movies, Star World) uvítal. Klidně bych si takový balíček platil, pokud by byl za rozumnou cenu. Ale chápu, že jsem v menšině. Jinak proti novým hudebním stanicím nic nemám. Pochybuji však, že po těchto dvou ještě nějaké přibudou. Až tedy na tu jednu HDčkovou, která se objeví v průběhu léta a teprve se připravuje...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

I já bych uvítal např.asijskp kanály.Ale i zminovaný europe film.Prostě když přidávat programy tak opravdu nové a nej jen hromadit spousty stejných kanálů.Je to asi o ceně,ale když jsem se ptal UPC tak mi bylo řečeno že každy nový kanál pčlivě vybírají,protože nechtějí přidávat to co už mají,proto nepřidají CS kino,protože mají CS film,ale hudební kanály jsou asi zadarmo,tak je jim jedno že už jich maj jak máku.Jedin povedená stanice posledního roku je podle mě ŠLAGR,i když na něj nekoukám tak přinesl něco nového,a své přiznivce si najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To jsou jenom jejich výmluvy, protože třeba Skylink má jak Kino CS, tak CS Film. Ať si divák sám vybere, o co má zájem. Navíc u digitálu není žádný problém to dát do separé balíčku a aktivovat pouze těm, kteří zaplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidis a me zrovna Fajn Rock Music hodne potesil. Je jen jediny kanal, ktery by mi udelal vetsi radost - Travel channel HD. Rockova hudba 24h denne je jen na MTV Rock a tam je vic reklam nez hudby. Nemuzes kanaly posuzovat jen podle sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém, ale kolik jedinců by se koukalo na ten tvůj kanál s aijskými filmy?

 

No asi by jich moc nebylo, ale aspoň by to byl jediný kanál s asijskými filmy v ČR. Kdežto hudebních je tady už asi 20.

 

Prostě mě to nošení dříví do lesa nedává smysl. Proč někdo jde na obsazený trh s dalším, tématicky stejným, kanálem, když je tolik možností, které na trhu vůbec nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Mux 2, 666 MHz Óčko Gold (místo Pětky)

Mux 5, 690 MHz Fajnrock TV

Obě kódované, zatím nezařazené do balíčků (nepřístupné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Travel Channel HD - no aby to nedopadlo stejně jako s History Channel. Pozoruju, že se postupně do vysílání dostávají věci, které nemají s cestováním prakticky nic společného. Podobně to bylo s History channel. Upřímně pokud by nepřeřadili ten Viasat history do balíčku Plus, tak bych ho zrušil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...