Přejít na obsah

Změny v pořadí kanálů - problémy EPG, dublované stanice


Návštěvník 666

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Naprosto souhlasím s názory, že UPC informuje své zákazníky velmi nedostatečně. Nicméně přikládám odkaz na leták, který jsem e-mailem obdržel 11.2.2013. Toť, pokud vím, jediná informace, kterou (někteří) zákazníci obdrželi...

http://newsletter.upc.cz/digitv-zmeny-mail-unor-13/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimo mísu jsi samozřejmě ty.Tvrdíš,že změny chodí VŠEM,nebo to napsal někdo jiný pod tvým nickem?Já,Tomus a další jsme napsali,že to není pravda.Tak co přiznat omyl,jako chlap :wink: ."Jenom mě vadí paušální - UPC vůbec nikoho o ničem neinformuje"-tím reaguješ na koho?Já jsem nikdy nic takového nenapsal!Přeber si to,jak chceš.Já s tímto tématem končím...

Ne napsal jsem to já. Měl jsem namysli všem, kterých se to bezprostředně týká. A s tím paušálním tvrzením to byla obecná reakce. Neříkám, že informování od UPC je super, ale tvrdím, že se to konečně zlepšuje.

 

"Potvrzuji, mám pouze 3x CAM, 11.2.2013 jsem obdržel zprávu "Zmena pozic programu v Digitalni kabelove televizi UPC".

 

Kolik lidí má CAM a kolik STB?Takže s tou informovaností klientů UPC je to pořád stejně slabé.Hlavně že jsou na FB...

A na co je tato informace lidem, co mají STB? Po automatické aktualizaci FW se STB sám přeladí. Při příštím ladění jsou již přednastaveny správné výchozí parametry. FB je jeden z dalších možností komunikace informací k zákazníkům. Ale jako všude je to hlavně marketingový nástroj.

 

Podle toho co pise Marek-26, tak UPC poslalo email pouze tem co maji od UPC CA modul.

 

Tak to asi není,mám modul CA od UPC,ale žádný email od UPC jsem nedostal.Ještě,že existuje toto fórum.Díky za něj!! :D

A v Praze se snad budou měnit nějaké frekvence? :) Jedná se snad o původní karnevalí síť?

 

Podle toho co pise Marek-26, tak UPC poslalo email pouze tem co maji od UPC CA modul.

Taky "jen" CA modul a nic jsem neobdrzel. Mozna bych jeste ramcove cekal nekde informaci o definitivnim preladeni na sit UPC po regionech, ale to chci asi moc.

Pak asi muj problem, ale nerozumim, proc nejake prechodne obdobi duplikovane stanice. Komu tim prospejete? :-)

 

To bude asi tím, že se na HS Meziboří odkud je napájeno i teplicko změny neprováděly zatím? Dle příspěvků zde probíhají změny postupně. Ne najednou (přeladění Muxů konkrétně).

 

Ale,to je zajímavé.Proč začínám mít pocit,že uživatel marek-26 má nějakou bližší vazbu na UPC :eek:

No pracoval jsem jako operátor, ale už je to pár let.

 

Přidávám se. Mám modul CA a nic jsem nedostal.

+ retron

 

Platí to co jsem již psal. Buď ve Vaší lokalitě ke změnám ještě nedošlo a nebo ani nedojde, jelikož to nebude potřeba.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Takovéto diskuse nemám rád, ale také se přidám.

Hned dvakrát.

 

1) Mám vlastní CAM od LICA (s kartou UPC) i pronajatý Handan CV-5000.

Email mi došel na @karneval.cz. A psal jsem to tu http://newsletter.upc.cz/digitv-zmeny-leden-13/.

Ta schránka má své kouzlo. Kdysi před lety jsem dokonce zjistil, že spamový filtr mi email od UPC označil jako SPAM.

Protože se mi "líbilo" jméno, tak jsem vyzkoušel i únorovou variantu a byla tam http://newsletter.upc.cz/digitv-zmeny-unor-13/.

Nakonec mi ten únorový email i dorazil.

Stejně tak mi chodí i informace "Objevte novinky bonu​s programu Dolce Vit​a od UPC!​".

A nebo programové nabídky "Programove tipy Univ​ersal Channel na uno​r​" a "Nenechte si ujit pro​gramove tipy, soutez​e a nove razeni TV p​rogramu​".

Tak si myslím, že UPC (mě) poměrně slušně informuje. Rozhodně se o proti minulým rokům velmi zlepšila.

 

2)

... začínám mít pocit,že uživatel marek-26 má nějakou bližší vazbu na UPC ...

Myslím, že takových lidí je tu "potajmu" víc. Třeba takový technik má taky "lepší" informace než pouhý klient UPC.

A zároveň si myslím, že je to dobře. Příspěvky od Marek-26 mi vůbec nepřijdou nějak zaujaté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tento rok už 9, někdy až otravných emailů.

První 9. ledna a poslední 13. února. To otravných ber s rezervou. Raději dostanu email, kde může být něco zajímavého, než ho nedostat a nic nevědět.

Je ale pravda, že třeba ty programové nabídky "Nenechte si ujít", club Dolce Vita mě až tak nezajímají.

Stejně tak jsou pro mne zbytečné nabídky Internetu nebo telefonu, který už mám.

Nepočítám emaily od Klientského centra, jako potvrzení nebo odpověď nějakého požadavku nebo připomínky a elektronická vyúčtování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek-26:"Ne napsal jsem to já. Měl jsem namysli všem, kterých se to bezprostředně týká. A s tím paušálním tvrzením to byla obecná reakce. Neříkám, že informování od UPC je super, ale tvrdím, že se to konečně zlepšuje...

...No pracoval jsem jako operátor, ale už je to pár let".

 

Je vidět,že tě pořádně proškolili a že tu jejich firemní kulturu máš ještě pořád hluboko pod kůží.Místo abys uznal chybu,tak napíšeš:"byla to obecná reakce".Já jsem s tebou určitě musel mluvit přes telefon,když si mi říkal,že problém je určitě u mě a že si mám překontrolovat kabel :lol:

Takhle se to např. v mém případě vleklo půl roku,každých 14 dnů mi sem posílali technika,který neustále konstatoval(později už fakt nasraně),že chyba je na straně UPC.Jenže týpci na druhé straně pořád říkali,že to bude kabelem.No, konečně za půl roku se naučili říkat druhou větu a nechali to opravit.To jsou ty tvoje paušální trzení :D

P.S.Já mám mimochodem taky CAM a celou řadu let,co jsem u UPC mi nepřišel JEDINÝ e-mail...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote name="Marek-26"

 

Platí to co jsem již psal. Buď ve Vaší lokalitě ke změnám ještě nedošlo a nebo ani nedojde' date=' jelikož to nebude potřeba.[/quote]

 

jaktože nedošlo ke změnám? totální zpřeházení kanálů a to navíc několikrát po sobě, Ti nepřijde jako změna?

považoval bych za normální informaci i o přidání kanálu jakéholiv kanálu natož, když se mění komplet programová skladba a muxy

pro technicky zdatné to není problém, ale jak to má napadnout třeba někoho, komu to za 400 ladil technik UPC?

hlavně že mi ted přisel hrozne dulezity "spam" Nenechte si ujít programové tipy na měsíc březen a soutěže o zajímavé ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...