Přejít na obsah

Změny v pořadí kanálů - problémy EPG, dublované stanice


Návštěvník 666

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Jeste pro elnc. Jako asi kazdeho chlapa, me elektronika atd.dost zajima a bavi. Sice mi uz neni nact let, ale myslim, ze mam docela prehled a i finance mi jiz dovoluji si el.hracky, ktere chci, si poridit. Co me nebavi je to, kdyz nekdo misto alespon trochu rad tzv. k veci pise to co Vy. Jinak vsem tady dekuji za upresneni :-)

Musíš si zvyknout, že se ve fóru objeví i příspěvky, které se ti nelíbí. Stejně jako si zase já zvyknul na příspěvky uplakánků, kteří s tím přeladěním stejně nic nezmůžou a akorát zde píší o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Jaku. Dominikanska republika.

Pro elcn. Nejsem uplakanek, vznesl jsem jen dotaz - kolikrat jeste. Napr. Skylink informuje, ja v praci makam a zakazniky take informuji. Tot vse. Hezky den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve se omlouvam za diakritiku, jelikoz pisi z tabletu z dovolene. Tak to sorry, elektroniku ovladat umim, kabelovku mam jiz od dob Karnevalu. Nemam problem preladit, preskladat nekolik aktualizovanych programu - ale mam problem radit vsechny!!! Mam zapnutou automatickou aktualizaci, pri doladeni nebo preskupeni novych programu urcite nemam problem si seznam upravit. Stranky Upc nesleduji, sleduji stranky upczone.cz - protoze se tu dozvim nejvic. Ale vadi mi, kdyz je avizovano preskupeni programu, ja si vse preskladam dle svych preferenci - ... A pak, aniz by to nekdo oznamil dojde jeste ke dvema preladenim. A musim jak blbec vse delat znovu. Tot vse, rozumime si? :diky

 

Proč předělávat všechno, když se změní dva programy? Pokud na místo, kde cca 14 dní vysílal program Prima ZOOM dají nějaký jiný program, po tom co bylo avizováno přesunutí Prima ZOOM, tak s tí se dalo počítat. Stejně tak to bude nejspíše s místem po Smíchovu, CS filmu, JOJ plus, Musiq1 a Musicboxu

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Pro Jaku. Dominikanska republika.

Ten můj dotaz nebyl myšlený tak, že bych potřeboval vědět kde jsi na dovolené, tedy v jakém státě.

Spíš mne zaujalo, že máš IP adresu, která je vyhrazená pro lokální sítě.

Prostě jsem si do teď myslel, že s touto IP adresou v Internetu nemáš šanci.

To je něco, jako kdybys měl IP ze sítě 192.168.*.*

Chápu, že tys prostě tu IP dostal od někoho přidělenou, nebo je chyba někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Pro Jaku. Dominikanska republika.

Pro elcn. Nejsem uplakanek, vznesl jsem jen dotaz - kolikrat jeste. Napr. Skylink informuje, ja v praci makam a zakazniky take informuji. Tot vse. Hezky den.

Skylink? To je věru velmi špatný příklad, protože o jakékoliv změně se člověk dozví jedině tak, že si to najde sám na webu. UPC aspoň pošle info mailem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry
Tobě něco UPC posílá mailem?To si asi nějaký prominent,já ještě od nich nedostal nic ...

Souhlasím.Několikrát připomínáno,ale nic,žádný email,žádné upozornění..(i při důležité změně bankovního účtu).A hlavně,že při tel. spojení na vás chce operátor/ka tel.číslo,email apod.Ale to sem nepatří,je to jiné téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke změně účtu - došlo k přidání nového a udělali z něj primární účet. Původní stále jede. Není zatím důvod nějak extra informovat. Až budou chtít starý přestat používat, budou informovat.

 

A např. teď při přelaďování MUXů chodili emaily (viz. odkazy co sem lidé dávají). A našlo by se toho spoustu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě něco UPC posílá mailem?To si asi nějaký prominent,já ještě od nich nedostal nic a to jsem u nich ještě od dob před Karnevalem...

Dostávám maily z UPC pořád, s upozorněním na TV programy, změny stanic atd. Někde na stránkách UPC jsem si asi tuto možnost zvolil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...