Přejít na obsah

Změny v pořadí kanálů - problémy EPG, dublované stanice


Návštěvník 666

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

c12345> Takže postupně, po dotazech, jsme se dozvěděli, že jsi z Příbrami, že pro příjem používáš televizor, ne STB, že tv je Samsung LE46C650.

Na kterém nuxu jsi ladil, 163,5 MHz nebo 634 MHz, oba by měly mít SR 5000? 0 kanálů znamená že nenaladíš nic, nebo pouze žádný nový kanál (vedle stávajících Fanda, Nova Cinema, Primy,..)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Tak zkoušel jsem oba muxi se sr 5000 a nenaladil jsem nic tzn. respektivě 0 nových kanálů. Ano mám televizor samsung le46c650 a k tomu modul.J de mi pouze o tento kanál (telka) s tím, že není pojmenován jak by měl být (smíchov). Nechce se mi kompletně to znovu přelazovat celé, abych musel zase řadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nevsugerovávám. Jenom mě vadí paušální - UPC vůbec nikoho o ničem neinformuje. Ano komunikace by mohla být lepší, ale jde vidět lepšící se tendenci. Ať už větší informování emailem, informováním na FB apod.

Aha,nic nevsugerováváš?Přečti si svoje příspěvky (#32 "změny chodí všem"?)a s tím FB si to fakt přepísknul.Nemám jim náhodou napsat dop.dopis,aby mi laskavě odpověděli :grin:

Co jsem zase přepísknul? Někdo z nás dvou je "mimo mísu". :scratch: A dopis nebo mail nebo přes kontaktní formulář jim můžete napsat taky. Nebo zavolat přes skype nebo zavolat normálně. Když nebudou umět odpovědět hned nebo budou muset něco zjišťovat, nechat si zaslat odpověď na mail.

Mimo mísu jsi samozřejmě ty.Tvrdíš,že změny chodí VŠEM,nebo to napsal někdo jiný pod tvým nickem?Já,Tomus a další jsme napsali,že to není pravda.Tak co přiznat omyl,jako chlap :wink: ."Jenom mě vadí paušální - UPC vůbec nikoho o ničem neinformuje"-tím reaguješ na koho?Já jsem nikdy nic takového nenapsal!Přeber si to,jak chceš.Já s tímto tématem končím...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Potvrzuji, mám pouze 3x CAM, 11.2.2013 jsem obdržel zprávu "Zmena pozic programu v Digitalni kabelove televizi UPC".

 

Kolik lidí má CAM a kolik STB?Takže s tou informovaností klientů UPC je to pořád stejně slabé.Hlavně že jsou na FB...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry
Podle toho co pise Marek-26, tak UPC poslalo email pouze tem co maji od UPC CA modul.

 

Tak to asi není,mám modul CA od UPC,ale žádný email od UPC jsem nedostal.Ještě,že existuje toto fórum.Díky za něj!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
Podle toho co pise Marek-26, tak UPC poslalo email pouze tem co maji od UPC CA modul.

Taky "jen" CA modul a nic jsem neobdrzel. Mozna bych jeste ramcove cekal nekde informaci o definitivnim preladeni na sit UPC po regionech, ale to chci asi moc.

Pak asi muj problem, ale nerozumim, proc nejake prechodne obdobi duplikovane stanice. Komu tim prospejete? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...