Přejít na obsah

Změny v pořadí kanálů - problémy EPG, dublované stanice


Návštěvník 666

Doporučené příspěvky

Návštěvník 666

Po avizované změně kanálů mám některé programy dublované (SMÍCHOV), špatné pojmenované (COOL je PETKA, aj) a v EPG mám místo programu větu o přesunutí kanálu.

 

Dá se to nějak vrátit do původního funkčního stavu? S tím, že si nějaké stanice přehodím jsem se už smířil. I když bych tedy za tohle cvičení UPC nejradějí poslal tam kam slunce nesvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Máš tady několik témat, kde se tohle řeší a diskutuje. Což se takhle trochu namáhat a číst a ne zakládat další nesmyslné téma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Taky se "666" nedivím, protože i když se to jinde řeší, tak zpravidla ve vláknech, které mají zcela jiný název a kromě toho se tam řeší x jiných problémů (např. u tématu Nové stanice momentálně řazení a editace seznamu programů u televizorů značky Samsung). :( Stává se to tady, buhužel, čím dál tím méně přehlednější, diskuzím evidentně schází moderování. Než v tom něco najít, tak je opravdu snažší prostě založit nové vlákno a zeptat se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vodnik

A k tématu - to přeladění jsem teda taky nepochopil, výsledkem je že mám asi 10 stanic v seznamu 2x z toho jednou místo EPG s nápisem o stěhování. Ale například JOJ a JOJ plus jsem po stěhování už nenašel, naštěstí stále běží i na původním kanálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Asi nemáte vše naladěno.

Podle tohoto PDF.

Jsou slovenské programy v novém MUXu 20 - frekvence 778 MHz nebo 322 MHz a přenosová rychlost 6900 kb/s.

 

BTW: Tomus by měl asi uzavřít více než 100 stránkové "Nové stanice..." a vyrobit "ještě Novější". :)

Opravdu to tam ztratilo přehlednosti díky řešení Ladění Samsungu - to by si také zasloužilo vlastní vlákno nebo ten hezký návod co si vyrobila Nastasss.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...