Přejít na obsah

Změny v pořadí kanálů - problémy EPG, dublované stanice


Návštěvník 666

Doporučené příspěvky

Zdravím. Možná to tu někde je napsané, ale potřeboval bych upřesnit jednu věc. Nevíte kolikrát bude UPC programy ještě přelaďovat? Před 14 dny jsem si programy přeskládal dle svých preferencí, minulý týden se opět přeskládaly dle UPC. Následovalo další přeskládání dle mého seznamu. Dnes jsem přijel domů a opět jsou programy úplně rozházené ... no už jsem docela naštvaný ... Ono 3x skládat 80 programů mě už nebaví ... Jinak mám TV LG 60PK950, mám CAM a jsem z Brna. Děkuji Vám všem za upřesnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Tak ja jsem je skládal už taky asi třikrát. A dneska ráno pustím TV (taky LG) a můžu začít znova. Už mě to s... . Lokalita Olomouc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Měl jsem před tím DIGI TV a tam to pomohlo. Asi to udělám. Jen budu muset častěji sledovat tady na fóru změny a novinky. Teď tam nové programy skáčou samy. To potom asi nepůjde že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
... Nevíte kolikrát bude UPC programy ještě přelaďovat? ...

 

Za ta léta, co používám kabelovou televizi, jsem se odnaučil řadit si programy.

To si raději v PC udělám seznam, a za týden po změně ho přestanu používat.

Oblíbené nejčastěji používané stanice si prostě pamatuji, a ostatní přeladím přes EPG, když se dívám co a kde dávají.

 

Na tvou otázku bych odpověděl - záleží jen na tobě. Na tom jak dlouho vydržíš u UPC. :)

Teď to určitě ještě budou upravovat až budou odstraňovat ty v závorkách a přidávat na konci února - začátku března ty avizované.

 

No a do roka, dvou budou určitě další a další změny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Změny jsou všude, u kabelovky jako u satelitu a koneckonců i v pozemním vysílání. Prostě se každý musí naučit obsluhovat svoje přijímací zařízení, stejně jako se třeba naučil obsluhovat automatickou pračku a taky nevolá montéra, aby mu přepral ponožky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve se omlouvam za diakritiku, jelikoz pisi z tabletu z dovolene. Tak to sorry, elektroniku ovladat umim, kabelovku mam jiz od dob Karnevalu. Nemam problem preladit, preskladat nekolik aktualizovanych programu - ale mam problem radit vsechny!!! Mam zapnutou automatickou aktualizaci, pri doladeni nebo preskupeni novych programu urcite nemam problem si seznam upravit. Stranky Upc nesleduji, sleduji stranky upczone.cz - protoze se tu dozvim nejvic. Ale vadi mi, kdyz je avizovano preskupeni programu, ja si vse preskladam dle svych preferenci - ... A pak, aniz by to nekdo oznamil dojde jeste ke dvema preladenim. A musim jak blbec vse delat znovu. Tot vse, rozumime si? :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste pro elnc. Jako asi kazdeho chlapa, me elektronika atd.dost zajima a bavi. Sice mi uz neni nact let, ale myslim, ze mam docela prehled a i finance mi jiz dovoluji si el.hracky, ktere chci, si poridit. Co me nebavi je to, kdyz nekdo misto alespon trochu rad tzv. k veci pise to co Vy. Jinak vsem tady dekuji za upresneni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Nebudu psát, já to říkal. Napíšu jen, že časem budeou zase další změny.

Vždyť i zde na fóru je často slyšet nářky, že UPC už zas dlouhou dobu nic nepřidala.

Také mi to přelaďování vadí, ale chápu to jako jistou daň za ty změny a myslím, že jsou k lepšímu.

Ještě, kdyby UPC informovala ještě o kousíček víc. Myslím, že je to docela velká firma, a jako taková určitě změny plánuje v delším předstihu.

 

BTW: Přeji pěknou dovolenou ta lokální IP adresa 10.10.10.68 vypadá hooodně exoticky. To by mne zajímalo kde má kdo chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...